language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
pomiary elektryczne Lublin

Sprawdzony Elektryk z miasta Józefów

  Potrzebujesz skorzystać z usług elektryka ale obawiasz się, iż cena może Cię zaskoczyć? Odwlekasz naprawę elektryczną w czasie bo nie jesteś pewien czy możesz sobie na nią pozwolić? U nas nie musisz się obawiać, oferujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi elektryczne w bardzo przystępnych cenach. Ponadto umawiając się na wizytę od początku znasz przejrzysty cennik usług, dzięki temu nic Cię nie zaskoczy. Świadczymy usługi ekspresowo, zazwyczaj możliwa jest wizyta nawet dziś lub jutro. Najczęściej polecany elektryk Józefów – cieszymy się dużym gronem zadowolonych, stałych klientów i licznymi pozytywnymi opiniami. 

  Elektryk działający w Józefowie i okolicznych miejscowościach. Szybkie terminy – nawet dziś lub jutro. Posiadamy długoletnie doświadczenie, świadczymy kompleksowe usługi elektryczne –  diagnozujemy i usuwamy awarie, dokonujemy okresowego kontrolowania i sprawdzania instalacji elektrycznych i zakładamy nowe instalacje, podłączamy urządzenia. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, w tym uprawnienia SEP kategorii E i D. Gwarancja trwałości bezpieczeństwa przeprowadzonych napraw. Najbardziej innowacyjny elektryk Józefów – samodzielnie ustalasz termin wizyty za pośrednictwem naszej strony i od początku znasz cenę wybranej usługi.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Dębinka
  • Emilianów
  • Górki
  • Jarosław Południowy
  • Jarosław Północny
  • Kolonia Błota
  • Michalin
  • Nowa Wieś
  • Rycice
  • Świdry Małe

  Elektryk - cennik

  Elektryk posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik elektryka

  Nazwa usługiCena od
  Montaż i wymiana wyłączników 129 zł
  Montaż i wymiana gniazdek 129 zł
  Wymiana bezpieczników 129 zł
  Montaż i wymiana lamp 129 zł
  Pomiary elektryczne 299 zł
  Instalacja domofonów 129 zł
  Podłączanie płyt indukcyjnych 129 zł
  Pogotowie elektryczne 129 zł
  Wymiana tablicy rozdzielczej (do 24 modułów) 599 zł
  Przesunięcie gniazdka (do 1m) 178 zł
  Usuwanie awarii elektrycznych 129 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: części czekają na miejscu, bez przeróbek instalacji, usługa trwa do godziny. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Józefów

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.