serwis komputerowy

Dobry serwis komputerowy w Twoim mieście

Trudno wyobrazić sobie obecnie życie bez komputera czy laptopa. Większość z nas posiada wspomniane urządzenia w domu lub korzysta z nich w pracy. Niekiedy użytkowanie laptopa lub komputera jest utrudnione przez różnego rodzaje awarie, na przykład pojawia się popularny BSoD – Blue Screen of Death, który oznacza po polsku niebieski ekran śmierci. Jednak to niejedyny, często spotykany problem. Być może Twój komputer nie włącza się lub po uruchomieniu komputera włącza się BIOS? Po włączeniu laptopa pojawia się czarny ekran? Nie czekaj i już dziś wybierz serwis komputerowy od usterka.pl.

Usługi informatyczne usterka.pl

Aby skorzystać z oferty serwis komputerowy, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Nasz specjalista wykonuje swoją pracę w trzech modelach – zdalnym, bezpośrednim i telefonicznym. W pierwszym modelu informatyk na godziny łączy się bezpośrednio z komputerem klienta. W ten sposób usuwamy wszelkiego rodzaju problemy związane z nieprawidłowym działaniem systemu, programów itp. Jeśli wymagana jest naprawa urządzenia, na przykład konieczna jest wymiana podzespołów, zalecamy wizytę bezpośrednią u klienta. Istnieje także możliwość zrealizowania usługi w wygodnym systemie door-to-door. Niektóre usługi, jak na przykład podłączenie mikrofonu czy skonfigurowanie drukarki wykonujemy na zasadzie wsparcia klienta, tłumacząc telefonicznie krok po kroku, jak samodzielnie poradzić sobie z danym zadaniem.

Pogotowie komputerowe – cennik

Zatrudniamy wyłącznie informatyków z doświadczeniem, dzięki czemu wszelkie naprawy komputerów oraz problemy systemowe usuwamy szybko i skutecznie. Jeśli pilnie szukasz informatyka, możesz liczyć na naszych specjalistów. W przypadku wsparcia zdalnego, nasz informatyk może zrealizować usługę nawet w ciągu 30 minut od dokonania rezerwacji. Płatność za pomoc naszego serwisu komputerowego odbywa się online. Stawiamy na transparentność, dlatego przed wypełnieniem formularza online, wiesz, jakiej kwoty możesz się spodziewać za wykonaną pracę, sprawdzając zakładkę cennik. Jeśli okaże się konieczna wizyta w domu klienta, dojazd jest już wliczony w cenę usługi.

Działamy na terenie całej Polski, jesteśmy obecni we wszystkich województwach i stale rozszerzamy naszą działalność. Jeśli interesuje Cię dobry serwis informatyczny, możesz na nas liczyć. Zarezerwuj wizytę dosłownie w dwie minuty!