Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Podłączanie płyt indukcyjnych? Wybierz termin on-line
podłączanie płyt indukcyjnych

Płyty indukcyjne są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem przez mieszkańców miasta Tychy. Decydują o tym oczywiste walory płyt indukcyjnych. Jednak podłączenie tej płyty wcale nie jest proste i dla laika w temacie może okazać się niewykonalne. Płytę indukcyjną należy podłączyć do instalacji 230 V lub 400 V. Płytę do instalacji elektrycznej możemy podłączyć na dwa sposoby. To jest wiedza, którą posiada elektryk Tychy z odpowiednimi uprawnieniami. Podłączanie płyt indukcyjnych Tychy to zadanie, którym zajmuje się elektryk Tychy w sposób prawidłowy, skuteczny i sprawny. Absolutnie nie polecamy samodzielnego próbowania, ponieważ pamiętajmy, że mówimy tu o pracy przy instalacji elektrycznej.

Podłączanie płyt indukcyjnych - cennik

Podłączanie płyt indukcyjnych wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.12.2023 15:12 • Antoni z: Tychy • Naprawa płyt grzewczych
Amica, pojedyncze palniki nie zawsze działają, palnik podwójny często nie działa mniejszy

Opisy ostatnich zleceń

ElektrykTychy
Dokonano rozebrania płyty ceramicznej marki Electrolux, przeprowadzono czyszczenie styków, co przywróciło jej funkcjonalność – wszystkie palniki obecnie działają prawidłowo. 
ElektrykTychy
Fachowiec naprawił płytę indukcyjną marki Samsung, w której nie funkcjonowały dwa pola grzewcze. Po dokładnej diagnozie okazało się, że przyczyną problemu był uszkodzony moduł mocy.
ElektrykTychy
Problem z uruchomieniem płyty SIEMENS został rozwiązany poprzez czyszczenie przycisku zasilania.
ElektrykTychy
Podczas diagnozy płyty indukcyjnej stwierdziłem uszkodzenie modułu zasilania. Problem objawiał się włączaniem wentylatora, brakiem wykrywania naczyń oraz błędem F0, po którym płyta się wyłączała.
ElektrykTychy
Podczas wizyty fachowiec zdemontował starą płytę grzewczą i zainstalował nową.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Elektryk Tychy praca