Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Podłączanie płyt indukcyjnych? Wybierz termin on-line
podłączanie płyt indukcyjnych

Płyty indukcyjne są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem przez mieszkańców miasta Tychy. Decydują o tym oczywiste walory płyt indukcyjnych. Jednak podłączenie tej płyty wcale nie jest proste i dla laika w temacie może okazać się niewykonalne. Płytę indukcyjną należy podłączyć do instalacji 230 V lub 400 V. Płytę do instalacji elektrycznej możemy podłączyć na dwa sposoby. To jest wiedza, którą posiada elektryk Tychy z odpowiednimi uprawnieniami. Podłączanie płyt indukcyjnych Tychy to zadanie, którym zajmuje się elektryk Tychy w sposób prawidłowy, skuteczny i sprawny. Absolutnie nie polecamy samodzielnego próbowania, ponieważ pamiętajmy, że mówimy tu o pracy przy instalacji elektrycznej.

Podłączanie płyt indukcyjnych - cennik

Podłączanie płyt indukcyjnych wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 24.10.2023 14:10 • Zuzanna z: Tychy • Naprawa płyt grzewczych
Płyta indukcyjna SAMSUNG - błąd E1.

Opisy ostatnich zleceń

ElektrykTychy
Po przeprowadzonej diagnostyce stwierdzono uszkodzenie szkła płyty indukcyjnej Amica oraz oderwanie ramki od szkła. Tymczasowo zastosowano silikon termoodporny. Po upływie 24 godzin możliwe będzie ponowne złożenie urządzenia. 
ElektrykTychy
Fachowiec przeprowadził diagnostykę urządzenia Amica E4 i stwierdził uszkodzenie modułu sterowania. 
ElektrykTychy
Przeprowadzona diagnostyka wykazała, że problem leży w braku startu procesora panelu sterowania.
ElektrykTychy
Problemem była niesprawna płyta indukcyjna Electrolux, która powodowała wyłączanie się zabezpieczeń w mieszkaniu. Przyczyną okazały się ślady zacieku na obudowie oraz przypalenia w okolicy podłączenia faz. Płytka drukowana miała przepalone ścieżki, które po uzupełnieniu nie powodowały już zwarcia, lecz urządzenie nadal nie uruchamiało się. Prąd docierał do modułu sterowania, gdzie stwierdzono przegrzany opornik układu prostowniczego. Niestety, ze względu na brak dostępnych uszkodzonych elementów do sprzedaży od 2021 roku, klient miał do wyboru regenerację modułu w serwisie zewnętrznym lub wymianę urządzenia. Ze względów ekonomicznych i praktycznych podjęto decyzję o wymianie urządzenia.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Elektryk Tychy praca