Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Podłączanie płyt indukcyjnych? Wybierz termin on-line
podłączanie płyt indukcyjnych

Płyty indukcyjne są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem przez mieszkańców miasta Tychy. Decydują o tym oczywiste walory płyt indukcyjnych. Jednak podłączenie tej płyty wcale nie jest proste i dla laika w temacie może okazać się niewykonalne. Płytę indukcyjną należy podłączyć do instalacji 230 V lub 400 V. Płytę do instalacji elektrycznej możemy podłączyć na dwa sposoby. To jest wiedza, którą posiada elektryk Tychy z odpowiednimi uprawnieniami. Podłączanie płyt indukcyjnych Tychy to zadanie, którym zajmuje się elektryk Tychy w sposób prawidłowy, skuteczny i sprawny. Absolutnie nie polecamy samodzielnego próbowania, ponieważ pamiętajmy, że mówimy tu o pracy przy instalacji elektrycznej.

Podłączanie płyt indukcyjnych - cennik

Podłączanie płyt indukcyjnych wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 22.12.2023 09:12 • Szymon z: Tychy • Naprawa płyt grzewczych
Połowa płyty pracuje prawidłowo - połowa się zacina - nie ma reakcji - błąd E.

Opisy ostatnich zleceń

ElektrykTychy
Uszkodzony moduł sterujący był przyczyną problemów z uruchomieniem palników w płycie indukcyjnej marki Amica. Wskazany błąd "EEE" oraz brak reakcji na dotykowe komendy zostały naprawione po wymianie wspomnianego elementu.
ElektrykTychy
Moduł sterujący płyty grzewczej Bosch został nadpalony. 
ElektrykTychy
Naprawiłem płytę indukcyjną Electrolux, która miała przerwany przewód fazowy w połączeniu fabrycznym. To powodowało wybijanie zabezpieczenia nadprądowego i wydzielanie zapachu spalenizny. Naprawa polegała na zlutowaniu żył i zabezpieczeniu ich termokurczem.
ElektrykTychy
Zlecenie dotyczyło płyty indukcyjnej Bosch, która po włączeniu i próbie podgrzewania blokowała się, wyświetlając błąd F0. Po demontażu urządzenia odkryłem gniazdo owadów, które spowodowało uszkodzenie elektroniki płyty.
ElektrykTychy
Podsumowanie fachowca: Zamontowano nową szybę w kuchence indukcyjnej.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Elektryk Tychy praca