Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa okapów? Wybierz termin on-line
naprawa okapów

Kuchenne okapy, to część wyposażenia kuchni, która jest w każdym mieszkaniu i domu w Szczecinie. Okapy tak jak inne elementy naszego gospodarstwa nie są niezniszczalne i odporne na usterki i awarie. Serwis AGD Szczecin podaje, że do najczęstszych przyczyn, które prowadzą do naprawy okapów są: uszkodzenie światła w okapie, niedziałająca funkcja pochłaniania zapachów i tłuszczu. Wymieniona na końcu usterka przydarza się najczęściej okapom typu pochłaniacz, które pracują w trybie zamkniętym. Ich częścią jest filtr węglowy, który umożliwia pochłanianie zapachów z gotujących się potraw. Gdy spotka nas taka usterka konieczna jest naprawa okapów Szczecin przez serwis AGD Szczecin.

Naprawa okapów - cennik

Naprawa okapów wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDSzczecin
Przyczyną hałasu okapu były uszkodzone płaty silnika. Diagnoza pozwoliła ustalić źródło problemu.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca