Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa płyt? Wybierz termin on-line
naprawa płyt indukcyjnych

Twoja płyta indukcyjna nie włącza się? Przyczyn może być wiele, dlatego naprawę urządzenia zleć sprawdzonemu fachowcowi. Skorzystaj z naszej oferty naprawa płyt Tychy. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie płyt indukcyjnych. Umów szybko termin wizyty online i oczekuj wizyty naszego serwisanta.

Naprawa płyt - cennik

Naprawa płyt wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 05.06.2023 18:06 • Danuta z: Tychy • Naprawa płyt grzewczych
Płyta grzewcza gazowa solgaz innova premium 4+1 nie działają 2 palniki wyświetla się błąd G i czuć ulatniający się gaz przy próbie włączenia palników

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDTychy
Po dokładnym zdiagnozowaniu problemu okazało się, że przyczyną awarii były słabe styki na wentylatorze. Po przeprowadzeniu naprawy urządzenie zostało przywrócone do pełnej funkcjonalności. Jednakże zalecam wymianę wentylatora w celu uniknięcia podobnych problemów w przyszłości.
Serwis AGDTychy
Zlecenie dotyczyło płyty indukcyjnej marki Candy, która nie reagowała na dotyk i nie włączała się. Po demontażu nie zauważyłem widocznych uszkodzeń podzespołów. Pomiary wykazały brak zwarć i przebić, a wartości mierzonych elementów były zgodne z oznaczeniami. Ręcznie rozładowałem kondensatory na module filtra. Po ponownym montażu płyta zaczęła prawidłowo funkcjonować. Prawdopodobną przyczyną problemu mogło być początkowe zużycie jednego z kondensatorów na module zasilania.
Serwis AGDTychy
Fachowiec naprawił wentylator i zresetował płytę grzewczą producenta Amica, która wyłączała się po 5 minutach od włączenia.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Tychy praca