Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

Electrolux – Serwis urządzeń profesjonalnych

electrolux

Zajmujemy się profesjonalnym i błyskawicznym serwisem urządzeń profesjonalnych marki Electrolux. Działamy na terenie całego kraju, a nasi fachowcy specjalizują się w szybkim i trafnym zdiagnozowaniu awarii i usunięciu jej w rekordowo krótkim czasie. Dobrze wiemy z czym wiążą się awarie profesjonalnych urządzeń piorących i zmywających, dlatego szybka naprawa to dla nas podstawa.

Naprawa profesjonalnych zmywarek Electrolux

Nasi wykwalifikowani specjaliści od lat usuwają nawet najcięższe awarie sprzętu gastronomicznego marki Electrolux. Gwarantujemy, że podejmiemy się naprawy każdego typu urządzenia z terminem “na dziś lub jutro”. Na miejsce przyjeżdżamy wyposażeni we wszelkie potrzebne narzędzia, a nasi fachowcy posiadają wszystkie wymagane do serwisowania urządzeń profesjonalnych certyfikaty i uprawnienia.

Dzięki współpracy z największym dystrybutorem części zamiennych do urządzeń profesjonalnych marki Electrolux w Polsce, oferujemy najszybszą naprawę zmywarek i pralek przemysłowych.

Szybki serwis Electrolux Professional

Dobrze wiemy z czym wiąże się awaria pralki lub zmywarki w lokalu usługowym. Właśnie dlatego, oferujemy najszybsze terminy naprawy tych urządzeń w Polsce. Znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i innych miastach wojewódzkich. Termin wizyty fachowca sprawdzisz w naszym formularzu internetowym lub podczas rozmowy z naszą infolinią.

Każde zlecenie uważnie analizujemy, a fachowiec przyjeżdżający na miejsce usługi wyposażony jest w potrzebne narzędzia i wiedzę na temat serwisowanego urządzenia. Z uwagi na naturę problemów ze sprzętem profesjonalnym, błyskawiczny termin naprawy to dla nas najwyższy priorytet.

Pogotowie serwisowe dla urządzeń profesjonalnych

Spotkała Cię nagła awaria pralki przemysłowej Electrolux, witryny chłodniczej, pieca gastronomicznego czy urządzenia wentylacyjnego? Skontaktuj się z naszym profesjonalnym serwisem, a z pewnością wspólnie pokonamy wszelkie przeciwności. Nasi fachowcy poradzą sobie z naprawą:

  • Zmywarek kapturowych, tunelowych i profesjonalnych urządzeń do zmywania;
  • Piekarników gastronomicznych Electrolux;
  • Witryn chłodniczych i urządzeń do przechowywania żywności.

Jeżeli podany na naszej stronie internetowej termin Ci nie odpowiada, skontaktuj się z naszą infolinią. Wspólnie ustalimy najdogodniejszy dla Ciebie termin wizyty.