Hendi – Serwis urządzeń gastronomicznych

serwis profesjonalny hendi

Profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych marki Hendi na terenie całego kraju. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów błyskawicznie i trafnie zdiagnozuje awarię w uszkodzonym sprzęcie, który niezwykle często psuje się na skutek dużego obciążenia pracą. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria urządzenia gastronomicznego to nierzadko konieczność chwilowego wstrzymania działalności, dlatego działamy szybko i skutecznie.

Profesjonalny serwis Hendi 24/7

Zajmujemy się serwisowaniem płyt grillowych, pieców, czy zmywarek gastronomicznych. Podejmujemy się naprawy każdego typu uszkodzeń, a nasi doświadczeni specjaliści pochwalić się mogą wieloletnim stażem w naprawie urządzeń kuchennych marki Hendi. Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia oraz narzędzia, które pozwolą zdiagnozować problem na miejscu, bez konieczności uciążliwego wywożenia sprzętu z lokalu.

Dostęp do największego w Polsce dystrybutora części zamiennych do urządzeń profesjonalnych pozwala nam na błyskawiczną naprawę nawet najbardziej skomplikowanych awarii. Po przeprowadzonej diagnozie przedstawiamy dalsze koszty naprawy, a po zaakceptowaniu kosztorysu – natychmiastowo sprowadzamy nowe podzespoły na miejsce.

Błyskawiczny termin naprawy 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak kłopotliwe są awarie urządzeń gastronomicznych. Właśnie dlatego, oferujemy błyskawiczne terminy naprawy sprzętu Hendi. Wizytę naszego specjalisty umówisz poprzez formularz na naszej stronie lub na infolinii. Oferujemy termin “na dziś lub jutro” w zależności od powagi awarii oraz dostępności naszych fachowców. Jeżeli termin widoczny na stronie Ci nie odpowiada – zadzwoń do nas, a na pewno wspólnie rozwiążemy ten problem.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda naprawa przebiegała szybko i bez jakichkolwiek zakłóceń. Przyjeżdzający na miejsce fachowiec przygotowuje się wcześniej do naprawy, tak aby na miejscu od razu rozpocząć proces naprawczy.

Szybka naprawa urządzeń gastronomicznych Hendi

Działamy we wszystkich większych miastach w Polsce. Nasz zespół specjalistów zjawi się na miejscu jeszcze tego samego dnia w miastach takich jak:

  • Warszawa;
  • Kraków;
  • Wrocław;
  • Poznań;
  • Oraz w innych miastach wojewódzkich.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy naprawie profesjonalnego sprzętu w lokalu gastronomicznym w niedalekiej odległości od miast wojewódzkich – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Interesuje Cię szybka naprawa piekarnika Hendi lub naprawa witryny chłodzniczej Hendi? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!