Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

Ipso – Profesjonalny serwis pralek przemysłowych

Ipso

Jesteśmy profesjonalnym serwisem urządzeń pralniczych marki Ipso. Obsługujemy klientów z całego kraju, przywiązując pełną uwagę do szybkiego terminu naprawy wadliwego sprzętu. Zajmujemy się zarówno pralnicowirówkami wolnostojącymi, jak i suszarkami bębnowymi i innymi urządzeniami piorącymi Ipso. Jeżeli poszukujesz błyskawicznej naprawy urządzeń profesjonalnych – skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Szybki serwis urządzeń piorących Ipso

Ipso to rozpoznawalny na całym świecie producent urządzeń pralniczych. Pralki tego producenta słyną z wysokiej jakości wykonania, ale zdarza się, że profesjonalne urządzenie piorące ulega nagłej awarii. Nasz wykwalifikowany serwis fachowców gwarantuje błyskawiczną diagnozę i naprawę wadliwego sprzętu. Doskonale wiemy z czym wiąże się awaria pralki przemysłowej w zakładzie usługowym, dlatego szybki termin wizyty to dla nas priorytet.

Na miejsce zlecenia przyjeżdżamy wyposażeni w potrzebne narzędzia oraz podstawowe części zamienne. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty i uprawnienia, a współpraca z największym dystrybutorem części zamiennych w Polsce znacząco przyspiesza proces naprawczy.

Profesjonalna naprawa pralek przemysłowych

Jako profesjonalny serwis pralek przemysłowych Ipso, oferujemy swoją pomoc zarówno pralniom samoobsługowym, jak pralniom usługowym i komercyjnym. Nasz wyspecjalizowany zespół poradzi sobie również z zaawansowanymi pralnicami z barierą higieny, które wykorzystuje się powszechnie w szpitalach oraz większych pralniach komercyjnych. Wspomagamy również hotele, kluby sportowe i zakłady przemysłowe, korzystające z maszyn pralniczych Ipso.

Błyskawiczny serwis maszyn pralniczych

Największe zalety naszego zespołu serwisantów to pełen profesjonalizm oraz natychmiastowy czas reakcji. Po zgłoszeniu awarii pralki Ipsokontaktujemy się z klientem, aby wspólnie dokładnie określić naturę awarii. Jeżeli podany na stronie internetowej termin Ci nie pasuje – zadzwoń pod numer naszej infolinii. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując czas przyjazdu do wymagań poszczególnych klientów. Nasza sieć fachowców serwisuje pralki Ipso w miastach takich jak:

  • Kraków;
  • Warszawa;
  • Wrocław;
  • Poznań;
  • Inne miasta wojewódzkie.

Jeżeli Twój lokal znajduje się w niedalekiej odległości od obsługiwanego przez nas miasta – zadzwoń lub napisz do nas w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Zapraszamy do współpracy!