language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
podłączanie płyt indukcyjnych

Płyty indukcyjne to urządzenia, które coraz częściej goszczą w naszych domach. Jest to innowacyjne i energooszczędna rozwiązanie, które jednocześnie minimalizuje możliwość uszczerbku na zdrowiu. Osoby decydujące się na podłączanie płyt indukcyjnych najczęściej zdają sobie sprawę z tego, że jest to zadanie dla wykwalifikowanego elektryka, który posiada wszelkie potrzebne uprawnienia. Złe zamontowanie wyposażenia stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia oraz niekorzystnie wpływa na działanie całej instalacji elektrycznej. Krótko mówiąc — montażu płyty nie powinno się bagatelizować, gdyż może to mieć tragiczne konsekwencje dla wszystkich domowników.

Profesjonalne podłączanie płyt indukcyjnych

Zapoznanie się z ofertą fachowców i oddanie instalacji płyty grzewczej w ich ręce to najlepszy możliwy wybór.Pamiętajmy, że nawet producenci płyt indukcyjnych zalecają, aby montażem zajęła się osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia. Decydując się na naszych specjalistów, masz gwarancję profesjonalnego i bezpiecznego podejścia do realizacji zamówienia. Podczas podłączania płyty dbamy o bezpieczeństwo osób mieszkających oraz pełną kompatybilność z istniejącą już instalacją elektryczną. Sposób podłączenia płyty indukcyjnej zależy od jej rodzaju. Najczęściej korzysta się z instalacji 1-fazowych, czyli popularnego gniazdka elektrycznego lub instalacji 3-fazowych o napięciu 400 V. Montaż płyty przystosowanej do instalacji 3-fazowej jest o dużo bardziej skomplikowany i wymaga bogatego zasobu doświadczeń.

Kiedy zdecydować się na podłączanie płyt indukcyjnych?

Głównym czynnikiem decydującym o potrzebie wyposażenia mieszkania w płytę indukcyjną jest jej opłacalność i bezpieczeństwo. Płyta indukcyjna maksymalnie zmniejsza ryzyko poparzenia przy gotowaniu, więc jest idealnym rozwiązaniem w mieszkaniach, gdzie przesiadują małe dzieci. Porównując płytę indukcyjną do zwykłej płyty grzewczej, można zaobserwować spadek zużycia energii o niemal 25%, a ponadto, czas gotowania potraw jest skrócony niemal o jedną trzecią. Dodatkową zaletą płyty jest łatwość czyszczenia. Płytę indukcyjną czyścimy zwykłą szmatką, ponieważ na chłodnej powierzchni płyty nic nie ma prawa się przypalić.

Podłączanie płyty indukcyjnej — cennik

Kierując się zasadą maksymalizacji zadowolenia klienta, na co dzień korzystamy ze stałego cennika, w którego wliczone zostały wszelkie możliwe opłaty dodatkowe związane z podłączaniem płyt indukcyjnych. Nie spotkasz się u nas z żadnymi dodatkowymi opłatami, a dokładną godzinę wizyty umówisz sam, wypełniając prosty formularz on-line na stronie usterka.pl. Zapraszamy do rejestracji wszystkich niezdecydowanych.

Podłączanie płyt indukcyjnych - cennik

Cennik zależny od dokładnego zakresu prac, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Województwo Świętokrzyskie

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.