Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Podłączanie płyt indukcyjnych? Wybierz termin on-line
podłączanie płyt indukcyjnych

W porównaniu z popularną, klasyczną kuchenką gazową, płyta indukcyjna okazała się dla Ciebie banalnym wyborem? Klamka zapadła i w Twojej wymarzonej kuchni znajdzie się właśnie płyta? To bardzo dobra i uzasadniona decyzja. Teraz czeka Cię podłączenie płyty indukcyjnej. Do tego zadania najlepiej będzie, jeśli zatrudnisz osobę, która zna się na tym. Podłączanie płyt indukcyjnych, to zadanie, którym w Szczecinie zajmuje się elektryk Szczecin. Mamy tu do czynienia z instalacją elektryczną. Wszelkie prace z nią związane powinny być wykonywane przez wykwalifikowanego elektryka z uprawnieniami – podłączanie płyt indukcyjnych również.

Podłączanie płyt indukcyjnych - cennik

Podłączanie płyt indukcyjnych wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 31.01.2024 11:01 • Roman z: Szczecin • Naprawa płyt grzewczych
PŁYTA INDUKCYJNA KOD F 4 MIGAJĄCE NA PRZEMIAN

Opisy ostatnich zleceń

ElektrykSzczecin
Wymieniono moduł w płycie indukcyjnej. Po wymianie wszystkie funkcje działają prawidłowo.
ElektrykSzczecin
Uszkodzony moduł sterujący był przyczyną awarii płyty, która nie reagowała, zacinała się i migała, uniemożliwiając jej uruchomienie.
ElektrykSzczecin
Płyta ceramiczna kuchni wolnostojącej uległa uszkodzeniu w wyniku upadku naczynia, co spowodowało pęknięcie szkła na jednym z palników. Obecnie brakuje dostępnych zamienników, a koszt zakupu nowej płyty jest wysoki.
ElektrykSzczecin
Zgłoszenie dotyczyło płyty indukcyjnej marki Amica, która początkowo powodowała wyłączanie różnicówki, a później całkowicie przestała się włączać. Po demontażu i pomiarach stwierdzono zwarcie na tranzystorze mocy i sterującym. Dodatkowo, podczas oględzin zauważono wypalenie ścieżki jednej z faz na filtrze.
ElektrykSzczecin
Po przeprowadzeniu kontroli płyty indukcyjnej, stwierdzono, że wszystko działa prawidłowo.
ElektrykSzczecin
Zleceniodawca zgłosił problem z pękniętą płytą indukcyjną, która wymagała wymiany szyby.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Elektryk Szczecin praca