Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Podłączanie płyt indukcyjnych? Wybierz termin on-line
podłączanie płyt indukcyjnych

W porównaniu z popularną, klasyczną kuchenką gazową, płyta indukcyjna okazała się dla Ciebie banalnym wyborem? Klamka zapadła i w Twojej wymarzonej kuchni znajdzie się właśnie płyta? To bardzo dobra i uzasadniona decyzja. Teraz czeka Cię podłączenie płyty indukcyjnej. Do tego zadania najlepiej będzie, jeśli zatrudnisz osobę, która zna się na tym. Podłączanie płyt indukcyjnych, to zadanie, którym w Szczecinie zajmuje się elektryk Szczecin. Mamy tu do czynienia z instalacją elektryczną. Wszelkie prace z nią związane powinny być wykonywane przez wykwalifikowanego elektryka z uprawnieniami – podłączanie płyt indukcyjnych również.

Podłączanie płyt indukcyjnych - cennik

Podłączanie płyt indukcyjnych wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.11.2023 15:11 • Grzegorz z: Szczecin • Naprawa płyt grzewczych
Płyta robi przebicie/przepięcie prądowe - wyrzuca korki - płyta AMICA.

Opisy ostatnich zleceń

ElektrykSzczecin
Fachowiec po dokładnej diagnozie stwierdził, że przyczyną problemów z płytą grzewczą firmy Bosch jest uszkodzony moduł. Nie stwierdzono żadnych uszkodzeń fizycznych ani innych zdarzeń mogących wpłynąć na występowanie opisywanego zjawiska.
ElektrykSzczecin
Fachowiec zdiagnozował problem z uruchomieniem płyty jako uszkodzenie filtra przeciwzakłóceniowego.
ElektrykSzczecin
Uszkodzony panel sterowania w płycie indukcyjnej Electrolux, usterka spowodowana zalaniem.
ElektrykSzczecin
Fachowiec wymienił pęknięte szkło płyty grzewczej na nowe, zgodnie z życzeniem klienta. Płyta indukcyjna została naprawiona i działa prawidłowo.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Elektryk Szczecin praca