Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa pralek? Wybierz termin on-line
naprawa pralek

Naprawa pralek Szczecin

Twoja pralka nie wiruje? Chcesz, aby przyjrzał się jej dobry serwisant AGD ze Szczecina? Zależy Ci na jakości i dobrej cenie? Z pewnością zainteresuje Cię nasza usługa naprawa pralek w Szczecinie. Zapewniamy szybkie i skuteczne naprawy pralek oraz ekspresowe wizyty. Ponadto umożliwiamy wygodną rezerwację terminów online.

Serwis pralek Szczecin

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi fachowcami, którzy są w stanie szybko i trafnie zdiagnozować problem oraz usunąć zaistniałą usterkę. Nasi serwisanci AGD ze Szczecina posiadają przy sobie wiele części zamiennych, dzięki czemu wiele awarii sprzętów jest usuwanych od ręki.

Naprawa pralek Szczecin Prawobrzeże

Zajmujemy się naprawą pralek u klienta. Dojeżdżamy pod każdy adres na terenie Szczecina oraz okolic. Termin wykonania usługi umówisz w kilku prostych krokach, wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy. Ponadto umożliwiamy wygodne płatności kartą lub gotówką.

Serwis pralek Samsung Szczecin

Jest Ci pilnie potrzebna naprawa pralki Bosch? A może serwis pralek Indesit lub naprawa pralek Whirlpool? Oferujemy serwis pralek Beko, Amica, Electrolux, Siemens, LG, Hoover oraz wielu innych marek. Nasi fachowcy stale poszerzają swoją wiedzę wraz z pojawiającymi się nowościami producentów.

Naprawa pralek Szczecin opinie

Jeśli nie znasz żadnego fachowca z polecenia i poszukujesz serwisanta AGD w Internecie, zawsze zapoznawaj się z opiniami na jego temat. To pomoże Ci uniknąć zatrudnienia nierzetelnego fachowca. W przypadku, gdy nie chcesz ryzykować, wybierz bezpieczną opcję, czyli serwisantów od usterka.pl. Od wielu lat zapewniamy skuteczne naprawy sprzętu AGD, o czym świadczą pozytywne opinie w sieci.

Naprawa pralek Szczecin cennik

Oferujemy atrakcyjne ceny na naprawę sprzętu AGD. Koszt wizyty sprawdzisz w trakcie rezerwacji wizyty. W przypadku konieczności wymiany czeci jej koszt zostanie doliczony do ceny wizyty.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Z usług serwisu usterka.pl skorzystałam 12 września. Wizytę udało mi się umówić "dopiero" na dwa dni po wykonaniu telefonu, a to tylko dlatego, że zależało mi na późnej, najbardziej obleganej godzinie (19:00). Serwisant przyszedł trochę wcześniej, na szczęście byłam już w domu. Naprawa pralki zajęła godzinę - czas został wykorzystany w pełni na sprawdzenie wszystkich możliwych przyczyn, mimo iż ta prawdziwa została zdiagnozowana już w pierwszych 15-20 minutach. Serwisant mógł więc dokonać szybkiej naprawy, olać resztę, pójść i zaoszczędzić czas, zamiast tego przyjrzał się pompie i innym częściom pralki. Atmosfera była super. Sprawność pralki mogłam przetestować dopiero kolejnego dnia, więc dostałam numer do serwisanta, żebym w razie problemu dzwoniła i dokona poprawek. Choćby bardzo się chciało - a ja wcale nie chcę :) - nie ma się do czego przyczepić. Od pierwszego telefonu aż po opuszczenie mojego domu przez serwisanta proces przebiegał idealnie. Życzę sobie i wszystkim kontaktu z samymi tak porządnymi specjalistami. Ode mnie maksymalna ocena i jak tylko pralka odmówi posłuszeństwa, będę wiedziała, pod jaki numer dzwonić.Ewa

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.01.2024 11:01 • Wiktoria z: Szczecin • Naprawa pralek
Pralka Electrolux perfect care 600 , leci woda z filtra i spod pralki
🗹 Wykonano
Data naprawy: 25.11.2023 13:11 • Wojciech z: Szczecin • Naprawa pralek
Pralka BOSCH maxx 6, E-Nr. WAE20160PL/14 FD 8809 600117 Na pralce po włączeniu i wybraniu programu włącza się kilka diod i po wciśnięciu startu nie startuje, nie rozpoczyna się pranie.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.10.2023 06:10 • Halina z: Szczecin • Naprawa pralek
woda wylewa się z pralki
🗹 Wykonano
Data naprawy: 30.08.2023 16:08 • Joanna z: Szczecin • Naprawa pralek
Pralka marki ELECTROLUX - bęben jest poluzowany - brak huku - diagnostyka problemu.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.07.2023 06:07 • Szymon z: Szczecin • Naprawa pralek
Pralka beko, pralka nie odpompowuje eody i nie wiruje
🗹 Wykonano
Data naprawy: 05.06.2023 12:06 • Elżbieta z: Szczecin • Naprawa pralek
pralka nie włącza się. poprzednie pranie przebiegło bez problemu.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 29.11.2022 13:11 • Halina z: Szczecin • Naprawa pralek
Po koniec programu nie odwirowala prania została woda w pralce
🗹 Wykonano
Data naprawy: 11.10.2022 16:10 • Katarzyna z: Szczecin • Naprawa pralek
Dzien dobry .W pralce firmy samsung wyswietla sie symbol dC co oznacza problem z drzwiami. Pozdrawiam
🗹 Wykonano
Data naprawy: 19.08.2022 11:08 • Katarzyna z: Szczecin • Naprawa pralek
Błąd H 20
🗹 Wykonano
Data naprawy: 28.06.2022 16:06 • Natalia z: Szczecin • Naprawa pralek
Pralka pobiera wodę i się zawiesza - właściwie na każdym programie

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDSzczecin
Uszkodzony krzyżak był przyczyną uderzania bębna o tylną ściankę pralki podczas wirowania. Konieczna jest również wymiana fartucha.
Serwis AGDSzczecin
Pralka marki Samsung została naprawiona; usunięto problem z wyciekiem wody i skorygowano odpływ. Wyświetlany błąd E01 nie pojawia się już podczas użytkowania urządzenia.
Serwis AGDSzczecin
Filtr paliwa został odkręcony. Wewnątrz znajdowały się ciała obce, które zakłócały działanie pompy odpływowej oraz uniemożliwiały odkręcenie filtra. Po wyczyszczeniu, pompa funkcjonuje bez zarzutu, a filtr można bez problemu odkręcić.
Serwis AGDSzczecin
Pralka została dokładnie zdiagnozowana. Okazało się, że jest w pełni sprawna. Aby przywrócić prawidłowe odprowadzanie wody, konieczne jest udrożnienie syfonu pralkowego.
Serwis AGDSzczecin
Czyszczenie odpływu pralki zostało wykonane. Zawór zwrotny został usunięty, co powinno rozwiązać problem z zacinaniem się urządzenia i występowaniem błędu F01.
Serwis AGDSzczecin
Po dokładnym zbadaniu pralki LG, która wydawała niepokojące dźwięki i sygnalizowała błąd wagi, stwierdziłem, że przyczyną problemu jest uszkodzony amortyzator. Jego awaria spowodowała opadnięcie bębna i ocieranie go o obudowę. Pozostałe podzespoły urządzenia są w dobrym stanie.
Serwis AGDSzczecin
Naprawa pralki LG Inverter Direct Drive FH4G1JCH2N Stwierdzono zalanie panelu sterującego. 
Serwis AGDSzczecin
Po dokładnej diagnozie stwierdzono, że przyczyną ocierania w pralce Samsung jest korozja sprężyny, spowodowana przeciekającym dozownikiem. Dodatkowo zauważono uszkodzenia amortyzatorów.
Serwis AGDSzczecin
Fachowiec stwierdził, że przyczyną skrzypienia podczas wirowania jest zużyte łożysko.
Serwis AGDSzczecin
Pralka Samsung została naprawiona. Usunięto zator w przewodzie odpływowym oraz oczyszczono filtr. Obecnie urządzenie funkcjonuje prawidłowo.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca