Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa pralek? Wybierz termin on-line
naprawa pralek

Naprawa pralek Szczecin

Twoja pralka nie wiruje? Chcesz, aby przyjrzał się jej dobry serwisant AGD ze Szczecina? Zależy Ci na jakości i dobrej cenie? Z pewnością zainteresuje Cię nasza usługa naprawa pralek w Szczecinie. Zapewniamy szybkie i skuteczne naprawy pralek oraz ekspresowe wizyty. Ponadto umożliwiamy wygodną rezerwację terminów online.

Serwis pralek Szczecin

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi fachowcami, którzy są w stanie szybko i trafnie zdiagnozować problem oraz usunąć zaistniałą usterkę. Nasi serwisanci AGD ze Szczecina posiadają przy sobie wiele części zamiennych, dzięki czemu wiele awarii sprzętów jest usuwanych od ręki.

Naprawa pralek Szczecin Prawobrzeże

Zajmujemy się naprawą pralek u klienta. Dojeżdżamy pod każdy adres na terenie Szczecina oraz okolic. Termin wykonania usługi umówisz w kilku prostych krokach, wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy. Ponadto umożliwiamy wygodne płatności kartą lub gotówką.

Serwis pralek Samsung Szczecin

Jest Ci pilnie potrzebna naprawa pralki Bosch? A może serwis pralek Indesit lub naprawa pralek Whirlpool? Oferujemy serwis pralek Beko, Amica, Electrolux, Siemens, LG, Hoover oraz wielu innych marek. Nasi fachowcy stale poszerzają swoją wiedzę wraz z pojawiającymi się nowościami producentów.

Naprawa pralek Szczecin opinie

Jeśli nie znasz żadnego fachowca z polecenia i poszukujesz serwisanta AGD w Internecie, zawsze zapoznawaj się z opiniami na jego temat. To pomoże Ci uniknąć zatrudnienia nierzetelnego fachowca. W przypadku, gdy nie chcesz ryzykować, wybierz bezpieczną opcję, czyli serwisantów od usterka.pl. Od wielu lat zapewniamy skuteczne naprawy sprzętu AGD, o czym świadczą pozytywne opinie w sieci.

Naprawa pralek Szczecin cennik

Oferujemy atrakcyjne ceny na naprawę sprzętu AGD. Koszt wizyty sprawdzisz w trakcie rezerwacji wizyty. W przypadku konieczności wymiany czeci jej koszt zostanie doliczony do ceny wizyty.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Z usług serwisu usterka.pl skorzystałam 12 września. Wizytę udało mi się umówić "dopiero" na dwa dni po wykonaniu telefonu, a to tylko dlatego, że zależało mi na późnej, najbardziej obleganej godzinie (19:00). Serwisant przyszedł trochę wcześniej, na szczęście byłam już w domu. Naprawa pralki zajęła godzinę - czas został wykorzystany w pełni na sprawdzenie wszystkich możliwych przyczyn, mimo iż ta prawdziwa została zdiagnozowana już w pierwszych 15-20 minutach. Serwisant mógł więc dokonać szybkiej naprawy, olać resztę, pójść i zaoszczędzić czas, zamiast tego przyjrzał się pompie i innym częściom pralki. Atmosfera była super. Sprawność pralki mogłam przetestować dopiero kolejnego dnia, więc dostałam numer do serwisanta, żebym w razie problemu dzwoniła i dokona poprawek. Choćby bardzo się chciało - a ja wcale nie chcę :) - nie ma się do czego przyczepić. Od pierwszego telefonu aż po opuszczenie mojego domu przez serwisanta proces przebiegał idealnie. Życzę sobie i wszystkim kontaktu z samymi tak porządnymi specjalistami. Ode mnie maksymalna ocena i jak tylko pralka odmówi posłuszeństwa, będę wiedziała, pod jaki numer dzwonić.Ewa

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 13.04.2024 10:04 • Tomasz z: Szczecin • Naprawa pralek
Problem przebicia/przepięcia prądowego - pralka LG.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.03.2024 11:03 • Alan z: Szczecin • Naprawa pralek
Nie uruchamia się - nic się nie świeci - buczy.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 18.01.2024 14:01 • Monika z: Szczecin • Naprawa pralek
spod pralki wycieka woda
🗹 Wykonano
Data naprawy: 04.12.2023 13:12 • Andrzej z: Szczecin • Naprawa pralek
Podczas pracy pojawia się wyciek - nie reaguje - zacina się - błąd F01.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 21.10.2023 12:10 • Antoni z: Szczecin • Naprawa pralek
Simens kod błędy F:21
🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.09.2023 13:09 • Ida z: Szczecin • Naprawa pralek
Pralka zaczęła wydawać dziwne dźwięki ok 25 min przed końcem programu. Po przełączeniu programu na odpompowanie wody - taki sam dźwięk.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 24.07.2023 15:07 • Anna z: Szczecin • Naprawa pralek
marka bosh, błąd e2, pralka w ogóle się nie włącza, pranie się skończyło na ostatniej minucie
🗹 Wykonano
Data naprawy: 13.06.2023 10:06 • Emilia z: Szczecin • Naprawa pralek
Błąd E03 - E16 - pralka CANDY.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 06.12.2022 09:12 • firma z: Szczecin • Naprawa pralek
Pralka włącza się, ale nie kręci się bęben. (Do usługi potrzebujemy wystawienia fv).
🗹 Wykonano
Data naprawy: 19.10.2022 07:10 • Martyna z: Szczecin • Naprawa pralek
Naprawa pralki Samsung

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDSzczecin
Po oczyszczeniu zapchanego syfonu pralka działa prawidłowo.
Serwis AGDSzczecin
Wymieniono pompę odpływową w pralce Samsung Eco Bubble Quick Drive, gdyż wirnik był luźny i powodował blokowanie się mechanizmu.
Serwis AGDSzczecin
Klient zgłosił problem z pralką, która nie odprowadzała wody. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że przyczyną była zatkanie pompy. Pompa została skutecznie odblokowana, co przywróciło prawidłowe działanie pralki.
Serwis AGDSzczecin
Wymieniono uchwyt drzwi.
Serwis AGDSzczecin
Pralka Indesit została przetestowana i jest w pełni sprawna. Problem wynikał z nieczytelnych pokręteł, co prowadziło do pomyłek ze strony klienta. Oznaczyliśmy pokrętła flamastrem, aby ułatwić obsługę urządzenia.
Serwis AGDSzczecin
Uszkodzenie silnika w urządzeniu marki Indesit, wykazujące kod błędu F-01.
Serwis AGDSzczecin
Pralka nie odprowadzała wody, co skutkowało zatrzymaniem się cyklu prania. Oczyszczono filtr oraz wąż łączący bęben z pompą odpływową. Po wykonanej interwencji urządzenie funkcjonuje bez zarzutu.
Serwis AGDSzczecin
Wymieniono uszkodzoną grzałkę w pralce marki POLAR, co rozwiązało problem związany z błędem F02 i brakiem reakcji na próby prania z użyciem ciepłej wody.
Brak zdjęcia
Dokonano diagnozy, stwierdzając uszkodzenie zamka. Następnie przeprowadził czyszczenie odpływu.
Serwis AGDSzczecin
Naprawa została przeprowadzona poprzez wymianę uszkodzonego węża połączeniowego między bębnem a pompą odpływową w pralce Bosch model E23.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca