Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa suszarek do ubrań? Wybierz termin on-line
naprawa suszarek do ubrań

Bęben Twojej suszarki do ubrań uległ uszkodzeniu? Twoja suszarka wydaje dziwne dźwięki? A może nie dosusza ubrań, nie zakańcza pracy programu? A może z wnętrza Twojej suszarki do ubrań wydobywa się nieprzyjemny zapach stęchlizny? Twoja suszarka do ubrań wybija korki? To oznaki, że Twój sprzęt uległ awarii i konieczny jest jego serwisowanie. Serwis AGD Szczecin, to miejsce na mapie miasta, do którego zgłaszają się mieszkańcy, gdy konieczna okazuje się naprawa suszarek do ubrań.

Naprawa suszarek do ubrań - cennik

Naprawa suszarek do ubrań wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 22.08.2023 12:08 • Katarzyna z: Szczecin • Naprawa suszarek / pralko-suszarek
Nie można ustawić programu. Sam się przestawia. W trakcie prania pralka wylała część wody. to jest 2w1 czyli pralko suszarka i chyba coś jest nie tak z ustawieniem temperatury. Pralka Samsung

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDSzczecin
W ramach zlecenia dokonano wymiany uszkodzonej grzałki wraz z czujnikiem.
Serwis AGDSzczecin
Stwierdzono uszkodzenie wirnika oraz uszczelki silnika, co było przyczyną głośnej pracy urządzenia.
Serwis AGDSzczecin
Dokonano czyszczenia czujników temperatury w suszarce marki Electrolux, która sygnalizowała błąd E60. Po interwencji, urządzenie zostało sprawdzone pod kątem prawidłowego funkcjonowania. Nie pojawia się zwarcie. Zapach spalenizny, który występował na początku, już nie występuje. 
Serwis AGDSzczecin
Podczas wizyty stwierdzono, że suszarka Whirlpool AHIC 999P z technologią Heat Pump grzeje, lecz bęben się nie obraca. Przyczyną problemu jest uszkodzony pasek napędowy. 
Serwis AGDSzczecin
Wymieniono pompę odpływową w pralko-suszarce marki Beko.
Serwis AGDSzczecin
Fachowiec szybko zdiagnozował i rozwiązał problem z suszarką Whirlpool klientki, który polegał na błędnym komunikacie "Opróżnij pojemnik". Wyczyszczenie czujnika i pompy wody przywróciło prawidłowe działanie urządzenia.
Serwis AGDSzczecin
Podczas diagnostyki stwierdziłem uszkodzenie modułu sterowania silnikiem, co skutkowało problemem z obracaniem się bębna.
Serwis AGDSzczecin
Po przeprowadzonym czyszczeniu, suszarka działa prawidłowo i bez nadmiernego hałasu.
Serwis AGDSzczecin
Suszarka Bosch napotkała problem z komunikatem o pełnym pojemniku na skropliny po 2-3 minutach od uruchomienia. Rozwiązaniem okazało się dokładne czyszczenie komory skroplin oraz pompki suszarki. Po przeprowadzeniu tych czynności, suszarka zaczęła prawidłowo funkcjonować i odprowadzać wodę.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca