Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa suszarek do ubrań? Wybierz termin on-line
naprawa suszarek do ubrań

Bęben Twojej suszarki do ubrań uległ uszkodzeniu? Twoja suszarka wydaje dziwne dźwięki? A może nie dosusza ubrań, nie zakańcza pracy programu? A może z wnętrza Twojej suszarki do ubrań wydobywa się nieprzyjemny zapach stęchlizny? Twoja suszarka do ubrań wybija korki? To oznaki, że Twój sprzęt uległ awarii i konieczny jest jego serwisowanie. Serwis AGD Szczecin, to miejsce na mapie miasta, do którego zgłaszają się mieszkańcy, gdy konieczna okazuje się naprawa suszarek do ubrań.

Naprawa suszarek do ubrań - cennik

Naprawa suszarek do ubrań wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.11.2022 09:11 • Tomasz z: Szczecin • Naprawa suszarek / pralko-suszarek
Problem z Beko HTV 8733 XS0. Podczas prania wybiło korki. Każda próba podłączenia pralki do prądu powoduje ponowne wybicie (na różnych gniazdkach).

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDSzczecin
Po dokładnym przeglądzie i serwisie pralko-suszarki Samsung model WD80J5A10AW/EO, wykonano generalne czyszczenie układu suszenia. Usterka, polegająca na niewystarczającym suszeniu ubrań, które pozostawały ciepłe i wilgotne, została usunięta. Dodatkowo zlikwidowano problem nieprzyjemnego zapachu stęchlizny, który pojawił się zamiast oczekiwanego aromatu płynu do płukania. Filtr urządzenia był wolny od zabrudzeń, a pralka nie sygnalizowała żadnych kodów błędów przed interwencją. Urządzenie jest teraz w pełni sprawne i gotowe do użytku.
Serwis AGDSzczecin
W ramach usługi dokonano wymiany grzałki w pralce marki LG.
Serwis AGDSzczecin
Klient zgłosił problem z niefunkcjonującą suszarką. Po przeprowadzeniu weryfikacji, stwierdziłem silne zakurzenie modułów sterujących. Po ich oczyszczeniu i poprawieniu uszkodzonych lutowań, urządzenie zaczęło działać. Niemniej jednak, po kilkunastu minutach pracy, pojawił się błąd F2. Dodatkowo wykryłem zużyte łożysko silnika. 
Serwis AGDSzczecin
Fachowiec zdiagnozował problem z pralko-suszarką marki Bosch, która wyłączała bezpieczniki podczas wirowania. Okazało się, że moduł był zalany wodą. Wtyczki, w których znajdowała się woda, zostały wysuszone. Po tej operacji pralka działa poprawnie i nie wyłącza bezpieczników. Procedurę sprawdzono trzykrotnie. Klient został poinformowany o ryzyku uszkodzenia modułu w przypadku podobnych zalaniach w przyszłości.
Serwis AGDSzczecin
Fachowiec stwierdził, że pralko-suszarka jest sprawna. Problemem okazało się zamknięcie dopływu wody.
Serwis AGDSzczecin
Podczas diagnostyki suszarki Samsung serwisant stwierdził uszkodzenie wymiennika ciepła. Elektronika urządzenia działa poprawnie. Ubrania pozostawały mokre z powodu niesprawnego wymiennika.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca