Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa suszarek do ubrań? Wybierz termin on-line
naprawa suszarek do ubrań

Twoja suszarka nie dosusza ubrań? Powodów tego typu problemu może być wiele, począwszy od zatkanego filtra czy nieodpowiednio dobranego programu, a kończąc na poważniejszych problemach, takich jak na przykład uszkodzony czujnik temperatury. Nie podejmuj się naprawy suszarki na własną rękę i skorzystaj z naszej usługi naprawa suszarek do ubrań Tychy. Bezbłędnie zdiagnozujemy przyczynę usterki i naprawimy urządzenie tak szybko, jak to możliwe.

Naprawa suszarek do ubrań - cennik

Naprawa suszarek do ubrań wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.08.2021 11:08 • Agnieszka z: Tychy • Naprawa suszarek / pralko-suszarek
Suszarka przestała działać, wyświetlacz nie wyświetla

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGD Tychy
Pralko-suszarka nie suszyła z powodu przegrzania grzałki. Urządzenie po interwencji działa poprawnie.
Serwis AGD Tychy
Suszarka Electrolux Perfect Care, zakupiona w 2016 roku, podczas suszenia wydawała dudnienia i stuki. Po zdiagnozowaniu problemu przez fachowca okazało się, że uszkodzona była rolka bębna.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Tychy praca