Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa piekarników? Wybierz termin on-line
naprawa piekarników

Nie działa wyświetlacz w piekarniku? Powodem może być uszkodzony układ elektryczny. Problemy z wyświetlaczem utrudniają codziennie pieczenie, dlatego warto jak najszybciej usunąć usterkę. Wybierz naszą usługę naprawa piekarników Tychy, a nasz specjalista poradzi sobie z awarią urządzenia bez problemu. Zapewniamy szybkie terminy, dzięki czemu możesz umówić wizytę nawet na dziś!

Naprawa piekarników - cennik

Naprawa piekarników wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 03.11.2023 10:11 • Denis z: Tychy • Naprawa piekarników
Piekarnik wydaje dziwne dźwięki. Piekarnik jest elektryczny
🗹 Wykonano
Data naprawy: 26.10.2022 15:10 • firma z: Tychy • Naprawa piekarników
Naprawa piekarnika- nie działa termoobieg.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 22.11.2021 16:11 • Ewa z: Tychy • Naprawa piekarników
Posiadam piekarnik firmy SMEG, piekarnik działa bez zarzutów jednak od dłuższego czasu jest problem z wyświetlaczem, często jest słabo widoczny, co utrudnia ustawienie odpowiedniej temperatury i czasu pracy. Chwilami wyświetlacz działa dobrze. według moich obserwacji wygląda to tak jakby czasem coś nie łączyło.

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDTychy
Podczas diagnozy stwierdzono uszkodzenie dolnej grzałki oraz iskrowników kuchenki. Urządzenie wykazuje znaczne ślady zużycia. Zaleca się nie przeprowadzać naprawy, gdyż nie jest ona ekonomicznie uzasadniona.
Serwis AGDTychy
Uszkodzona została grzałka termoobiegu, a także czujnik temperatury i termostat.
Serwis AGDTychy
Zgłoszenie dotyczyło piekarnika marki Beko, z którego podczas użytkowania uchodziła para, powodując zawilgocenie szafek i sufitu. Po przeprowadzeniu testów i kontroli podzespołów, nie stwierdzono większych problemów z grzałkami czy wentylatorami. Testy z naczyniem z wodą umieszczonym w piekarniku nie wykazały ucieczki pary. Najprawdopodobniej przyczyną problemu było niewłaściwe zamknięcie drzwiczek lub uszkodzona uszczelka. Jednakże, w trakcie testów nie zaobserwowano żadnych problemów z uszczelką ani domykiem drzwi.
Serwis AGDTychy
Przyczyną samoczynnego włączania się piekarnika jest uszkodzony przełącznik funkcji.
Serwis AGDTychy
Fachowiec stwierdził uszkodzenie gniazdka piekarnika marki Bosch. Aby naprawić problem, konieczne było znalezienie obwodu do ponownego zasilania gniazdka z istniejącego układu kuchni.
Serwis AGDTychy
Zlecenie dotyczyło naprawy piekarnika marki Whirlpool, który miał problemy z działaniem wyświetlacza oraz niepoprawnym grzaniem. Po przeprowadzeniu pomiarów stwierdzono, że grzałki i silniki pracują prawidłowo. Problem wynikał z przekaźnika na module zasilania, który został zregenerowany. Dzięki temu przywrócono funkcje grzewcze oraz pracę wiatraków. 

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Tychy praca