Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa piekarników? Wybierz termin on-line
naprawa piekarników

Nie działa wyświetlacz w piekarniku? Powodem może być uszkodzony układ elektryczny. Problemy z wyświetlaczem utrudniają codziennie pieczenie, dlatego warto jak najszybciej usunąć usterkę. Wybierz naszą usługę naprawa piekarników Tychy, a nasz specjalista poradzi sobie z awarią urządzenia bez problemu. Zapewniamy szybkie terminy, dzięki czemu możesz umówić wizytę nawet na dziś!

Naprawa piekarników - cennik

Naprawa piekarników wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.11.2023 14:11 • Gabriela z: Tychy • Naprawa piekarników
Piekarnik gaśnie w trakcie pracy - zacina się - nie reaguje.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 02.11.2022 12:11 • Maria z: Tychy • Naprawa piekarników
Kuchenka elektryczna Amica w moim mieszkaniu przestała działać w piątek 28.10. Płyta nie reaguje. Co ciekawe, piekarnik pod tą płytą działa. Sprawdzałam korki i są na swoim miejscu.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 29.11.2021 14:11 • Jakub z: Tychy • Naprawa piekarników
Montaż części.

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDTychy
Fachowiec przeprowadził diagnozę, która wykazała uszkodzenie modułu sterującego. 
Serwis AGDTychy
Fachowiec dokonał regulacji i wyrównania mocy na trzech fazach, co zostało przetestowane i funkcjonuje prawidłowo. Zaleca wymianę bezpiecznika trójfazowego z B13 na B16.
Serwis AGDTychy
Piekarnik marki Bosch rozłączał się z powodu mechanicznego uszkodzenia obudowy, które prowadziło do zwarcia kabli i wyzwalania rozłącznika różnicowo-prądowego.
Serwis AGDTychy
W piekarniku marki Amica stwierdzono uszkodzenie grzałki oraz pokrętła. Części zostały zamówione, konieczna będzie kolejna wizyta w celu ich wymiany.
Serwis AGDTychy
Fachowiec z powodzeniem dokonał wymiany zawiasów w kuchennym sprzęcie.
Serwis AGDTychy
Moduł sterujący temperaturą w urządzeniu marki Bosch był uszkodzony.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Tychy praca