Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa suszarek do ubrań? Wybierz termin on-line
naprawa suszarek do ubrań

Twoja suszarka nie dosusza ubrań? Powodów tego typu problemu może być wiele, począwszy od zatkanego filtra czy nieodpowiednio dobranego programu, a kończąc na poważniejszych problemach, takich jak na przykład uszkodzony czujnik temperatury. Nie podejmuj się naprawy suszarki na własną rękę i skorzystaj z naszej usługi naprawa suszarek do ubrań Tychy. Bezbłędnie zdiagnozujemy przyczynę usterki i naprawimy urządzenie tak szybko, jak to możliwe.

Naprawa suszarek do ubrań - cennik

Naprawa suszarek do ubrań wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.11.2022 14:11 • Olga z: Tychy • Naprawa suszarek / pralko-suszarek
kontynuacja

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDTychy
Wymieniono pasek klinowy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z klientem.
Serwis AGDTychy
W ramach usługi przeprowadzono wymianę dwóch termostatów.
Serwis AGDTychy
Uszkodzone tylne łożysko jest przyczyną hałasu wydawanego przez suszarkę podczas jej pracy.
Serwis AGDTychy
Problem z pralko-suszarką, która nie odprowadzała wody i nie wirowała, został rozwiązany. Uszkodzenie spowodowane było przepaloną pompą odpływową, zablokowaną przez linkę. Pompa została wymieniona na nową.
Serwis AGDTychy
Fachowiec zdiagnozował problem z pralko-suszarką marki Electrolux. Usterka polegała na zablokowanym wymienniku suszarki. Po naprawie urządzenie działa poprawnie.
Serwis AGDTychy
Fachowiec przeprowadził montaż, testowanie oraz właściwe ustawienie suszarki marki Whirlpool. Dodatkowo zajął się usunięciem starej suszarki.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Tychy praca