Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Serwis bram? Wybierz termin on-line
serwis bram

Sprawdzony Serwis bram z Szczecina

  Zepsuła Ci się brama wjazdowa lub garażowa? Zostałeś uwięziony na podjeździe i nie możesz dostać się do własnego domu? Ta sytuacja jest naprawdę niewygodna, a my chcemy Ci pomóc! Serwis bram Szczecin zapewnia całościową obsługę bram wjazdowych, w tym także bram automatycznych. Zajmujemy się bramami przesuwnymi i skrzydłowymi, a znamy się na nich naprawdę dobrze. Jak mało kto zgłębi liśmy tajniki naprawy bram wjazdowych. Skorzystaj z naszego doświadczenia przy naprawie swojej bramy.

  Zepsuta brama garażowa lub wjazdowa? Wiemy, co to znaczy. Nie raz i nie dwa widzieliśmy podobne przypadki i z chęcią zajmiemy się także Twoją bramą. Serwis bram Szczecin to kompleksowe usługi z zakresu konserwacji, renowacji, a także naprawy bram wjazdowych. Zajmujemy się również bramami automatycznymi. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na fachowo wykonaną robotę, a także na dobrą cenę bez żadnych ukrytych opłat.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

  Pytania i odpowiedzi

  Oczywiście, zapewniamy profesjonalną usługę. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia.
  Cykliczne kontrole wydłużają żywotność bram i pozwalają uniknąć kosztownego serwisu. Powinno się je przeprowadzać przynajmniej raz w roku.
  Wizytę można umówić wypełniając formularz online lub telefonicznie.
  Tradycyjnie gotówką lub kartą, ponieważ większość naszych fachowców ma przy sobie terminal. O możliwościach płatności u danego fachowca zostaniesz poinformowany po zarezerwowaniu usługi.
  Serwis bram jest objęty gwarancją. Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdziesz w naszym regulaminie.

  Serwis bram - cennik

  Serwis bram posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Szczecinie

  Nazwa usługiCena od

  Serwis bram i furtek

  349 zł / do 90 minut

  Koszt wizyty serwisanta to zawsze 349 zł dla każdej usługi trwającej do 90 minut (jeśli naprawa nie jest możliwa przy pierwszej wizycie, koszt diagnozy do 219zł). Nie wykonujemy nowych montaży, tylko serwis (z wyłączeniem spawania).

  Dojazd: Do cen mogą zostać doliczone dopłaty za dojazd do wybranych adresów. Jeśli dla Twojego adresu obowiązuje dopłata za dojazd, poinformujemy Cię o tym w momencie zamawiania usługi.

  Miasto Szczecin

  Przyjęte zlecenia

  Opisy ostatnich zleceń

  Serwis bramSzczecin
  Stwierdzono duży luz na osi pompy, co powoduje jej blokowanie podczas pracy pod obciążeniem. Zamówiono nową pompę.
  Serwis bramSzczecin
  Demontaż starej umywalki i montaż nowej umywalki z szafką.
  Serwis bramSzczecin
  Wymieniono termostaty i czujnik temperatury w pralce-suszarce znajdującej się w małej łazience bez wentylacji. Problem może powrócić, jeśli nie zostanie zapewniona odpowiednia wentylacja.
  Serwis bramSzczecin
  W zmywarce stwierdzono wyciek z misy, spowodowany przez mysz, która zrobiła sobie tam gniazdo. Zastosowano zestaw naprawczy. 
  Serwis bramSzczecin
  Uszkodzony moduł nie odczytuje danych z czujników, a pompa odpływowa jest uszkodzona.
  Serwis bramSzczecin
  Podczas wizyty uszczelniono połączenie syfonu z umywalką, wymienił spaloną oprawę żarówki oraz zawiesił dwa obrazy.
  Serwis bramSzczecin
  Wykonano montaż nowej muszli wolnostojącej. Usunięto stare szpilki, aby uniknąć uszkodzenia porcelany. Następnie wywiercono otwory w podłodze i zamontowano muszlę, dbając o precyzyjne sztukowanie uszczelki do rury odpływowej. Po instalacji przeprowadzono kilkukrotne testy spuszczania wody, które nie wykazały żadnych wycieków.
  Serwis bramSzczecin
  Przeprowadzono diagnozę pralki Electrolux. Nie stwierdzono wycieków. Prawdopodobną przyczyną problemu był niedokręcony filtr.
  Serwis bramSzczecin
  Zamontowano pralkę, suszarkę oraz częściowo zmywarkę. 
  Serwis bramSzczecin
  Diagnoza wykazała uszkodzoną grzałkę.