wymiana zamków i wkładek

Kiedy mieszkańcy części Wrocławia znanej jako Bielany Wrocławskie przeprowadzają się do nowego mieszkania z rynku wtórnego, pierwszą czynnością w większości przypadków powinna być wymiana zamków i wkładek w drzwiach, chyba oczywiście, że od razu wymieniane są całe drzwi. Kogo jednak można prosić o taką usługę? Otóż obecnie coraz większą popularnością cieszy się złota rączka – osoba, która fachowo i tanio wykona nam wiele drobnych usług i napraw w domu. Jego usługi są znacznie tańsze niż rzekomych profesjonalistów, a wykona on pracę równie dobrze.

Wymiana zamków i wkładek - cennik

Wymiana zamków i wkładek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Ślusarz obsługujący miasto Bielany wrocławskie i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Rewelacyjna obsługa klienta oraz bardzo wysoka jakość wykonanej usługi. Bardzo polecam!

Miasto Bielany wrocławskie

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Ślusarz Bielany wrocławskie praca