language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
wymiana zamków i wkładek

Dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się zamiany mieszkań, tudzież kupno mieszkania z rynku wtórnego. Jednak w takich przypadkach wszelkie prace remontowe trzeba koniecznie zacząć od jednej, bardzo ważnej sprawy, jaką jest wymiana zamków i wkładek. W innym razie niestety zostawiamy mieszkanie np. w miejscowości Smolec, w zasadzie na łup kradzieży. Kto jednak może się podjąć od ręki takiej wymiany zamków? Otóż na pewno doskonale wręcz sprawdzi się tutaj fachowiec określany jako złota rączka.

Wymiana zamków i wkładek - cennik

Wymiana zamków i wkładek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Ślusarz obsługujący miasto Smolec i okolice (w tym całe Dolnośląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Usługa załatwiona punktualnie i super fachowo.Dziękuję.

Miasto Smolec

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Smolca w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Ślusarz Smolec praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.