Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana i montaż kranów? Wybierz termin on-line
montaż i wymiana kranów

Każdy z nas ma kran w swoim domu lub mieszkaniu. Zgadza się? Mamy krany w łazienkach, toaletach i kuchniach. Trudno dziś wyobrazić sobie życie tego podstawowego elementu. Jednak jak wszystko co materialne tak i krany ulegają uszkodzeniom. Hydraulik Tychy uprzedza jednak, że usterka kranu może zacząć się od przecieku spod jego spodu, więc warto na to zwrócić uwagę. Taki przeciek powinien wzbudzić naszą czujność. Wymiana i montaż kranów, to częste sytuacje, z którymi ma styczność hydraulik Tychy.

Wymiana i montaż kranów - cennik

Wymiana i montaż kranów wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Hydraulik obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 06.10.2022 12:10 • Jakub z: Tychy • Hydraulik (Serwis/montaż kranów (baterii wodnych))
Dzień dobry, potrzebuję pomocy z przeczyszczeniem baterii umywalkowej i wannowej - prawdopodobnie zebrał się jakiś osad i woda płynie bardzo słabym strumieniem. Ciśnienie jest chyba w porządku - kran w kuchni działa poprawnie.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 30.05.2022 06:05 • Marek z: Tychy • Hydraulik (Wycieki pod zlewem i umywalką)
gwint został w zaworze do kranu w zlewie
🗹 Wykonano
Data naprawy: 17.12.2021 08:12 • Zbigniew z: Tychy • Hydraulik (Udrażnianie rur kanalizacyjnych)
zatkany odplyw od zlewozmywaka
🗹 Wykonano
Data naprawy: 06.07.2021 16:07 • firma z: Tychy • Hydraulik (Pozostałe (zapytanie, bez wyboru terminów))
Wymiana trójnika na rurze spustowej na wysokości piwnicy 1m poniżej poziomu gruntu

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Hydraulik do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Hydraulik Tychy praca