Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa płyt? Wybierz termin on-line
naprawa płyt indukcyjnych

Osoby, które zdecydowały się na płyty indukcyjne zamiast na tradycyjne kuchenki gazowe cenią sobie ich wygląd, funkcjonalność, łatwość obsługi. Jednak płyty indukcyjne wskutek np. nieprawidłowego użytkowania mogą ulec uszkodzeniu. Mieszkańcom Szczecina nie raz zdarzyło się zalać, spalić lub stłuc płytę indukcyjną. W takiej sytuacji naprawa płyt Szczecin wciąż jest możliwa. Jednak niezbędna okaże się pomoc i wizyta fachowca. Serwis AGD Szczecin świadczy usługi związane z naprawą płyt. Serwis AGD uruchomi ponownie niedziałające moduły twojej płyty indukcyjnej.

Naprawa płyt - cennik

Naprawa płyt wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.08.2023 16:08 • Anna z: Szczecin • Naprawa płyt grzewczych
Płyta marki IsEasy, sama się wyłącza podczas gotowania, czasami nie działa przycisk + i nie da się zwiększyć temperatury

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDSzczecin
Wymieniono szybę w płycie indukcyjnej.
Serwis AGDSzczecin
Diagnostyka wykonana: płyta indukcyjna marki Electrolux jest sprawna. Stwierdzono problem z zasilaniem.
Serwis AGDSzczecin
Dwa pola grzewcze w płycie ceramicznej Siemens są uszkodzone.
Serwis AGDSzczecin
Podczas diagnozy stwierdziłem uszkodzenie modułu sterowania w płycie Whirlpool, co powoduje błąd F0 i brak reakcji urządzenia.
Serwis AGDSzczecin
Problemem była płyta indukcyjna, która wybijała korki. Przyczyną tego zjawiska okazały się uszkodzone dwa duże pola indukcyjne. 

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca