Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa zmywarek? Wybierz termin on-line
naprawa zmywarek

Naprawa zmywarek Szczecin Prawobrzeże

Twoja zmywarka nie domywa naczyń? A może zupełnie się nie włącza? Niedziałający sprzęt to bez wątpienia źródło stresu oraz utrudnienie w wykonywaniu codziennych obowiązków. Dlatego nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszej usługi naprawa zmywarek w Szczecinie. Zapewniamy pomoc najlepszych serwisantów AGD w okolicy, którzy mają za sobą dziesiątki, a niekiedy nawet setki tysięcy napraw.

Serwis zmywarek Szczecin

Szukasz szybkiej pomocy w naprawie sprzętu AGD? Zapewniamy błyskawiczne terminy wizyt, zwykle odwiedzamy naszych klientów nawet tego samego dnia. Ponadto oferujemy wizyty siedem dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Nie musisz wykonywać telefonów, żeby umówić wizytę, wystarczy, że wypełnisz nasz formularz online.

Pogwarancyjna naprawa zmywarki Szczecin

Jest Ci pilnie potrzebna naprawa zmywarki Bosch? A może serwis zmywarek Samsung? Z nami naprawisz urządzenie każdej marki. Szczegółową listę obsługiwanych producentów znajdziesz poniżej. Nasi fachowcy mają przy sobie w trakcie wizyty wiele części zamiennych, dlatego są w stanie dokonać wielu napraw w trakcie jednego spotkania. W przypadku konieczności wymiany podzespołów, ich koszt jest doliczany do ostatecznego kosztu wizyty.

Naprawa zmywarek Szczecin Chmielewskiego

Dojeżdżamy do klientów na terenie Szczecina i okolic. Za wykonana pracę możesz zapłacić gotówką lub kartą.

 

Naprawa zmywarek - cennik

Naprawa zmywarek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Gorąco polecam usterka.pl. Po miesięcznym oczekiwaniu na naprawę (pogwarancyjną) zmywarki przez autoryzowany serwis producenta zdecydowałam się skorzystać z usług oferowanych na usterka.pl i jestem bardzo zadowolona. Umówienie wizyty bardzo wygodne poprzez formularz internetowy, kontakt świetny, wizyta już następnego dnia. Pan przyjechał o umówionej porze, miał przy sobie potrzebną część i naprawił zmywarkę w niecałą godzinę. Wykazał się fachowością i wysoką kulturą osobistą. Cena usługi konkurencyjna w stosunku do wspomnianego wcześniej serwisu producenta. Jeśli zajdzie taka potrzeba w przyszłości, z przyjemnością skorzystam ponownie z usług firmy usterka.pl. Jeszcze raz polecam!Marysia

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.02.2024 12:02 • Bogumiła z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka Electrolux huczy mimo zakończenia programu, nie daje się wyłączyć
🗹 Wykonano
Data naprawy: 03.01.2024 11:01 • Bartosz z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Producent - BEKO Zmywarka - Beko DIP28430 Podczas pracy zmywarki wywaliło różnicówkę. Przy każdej próbie włączenia różnicówki, wywalało ją ponownie. W tej chwili gniazdo wtykowe zmywarki jest wyłączone.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 20.11.2023 10:11 • firma z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Asber dziwny dźwięk podczas podgrzewania wody
🗹 Wykonano
Data naprawy: 29.09.2023 14:09 • Bogusław z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka Electrolux 40 cm w zabudowie nie uruchamia się. Prąd dochodzi, wyświetlacz programów działa.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 08.08.2023 15:08 • Łukasz z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Błąd F15 - zmywarka HOTPOINT ARISTON - nie odprowadza wody - zacina się.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 23.06.2023 09:06 • Maciej z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Nie włącza się , prąd w gniazdku jest . Przestała działać po wyłączeniu poradu
🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.12.2022 09:12 • Jerzy z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka Bosh nie grzeje
🗹 Wykonano
Data naprawy: 03.11.2022 12:11 • Michał z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Cieknie ze zmywarki z okolicy drzwi hotpoint ariston
🗹 Wykonano
Data naprawy: 19.09.2022 14:09 • Barbara z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarki Whirlpool, zmywa częściowo
🗹 Wykonano
Data naprawy: 30.07.2022 09:07 • Michał z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka beko . Nie uruchamia się , nie pobiera wody

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDSzczecin
Po dokładnym sprawdzeniu zmywarki Siemens, stwierdzono, że przyczyną wyświetlania kodu błędu E24 oraz niewystarczającego czyszczenia naczyń była zapchana rura odpływowa resztkami jedzenia. Po jej oczyszczeniu zmywarka funkcjonuje prawidłowo i skutecznie odpompowuje wodę.
Serwis AGDSzczecin
Diagnoza wykazała, że błąd E15 w zmywarce Bosch był spowodowany zablokowaniem pompy odpływowej przez resztki jedzenia i fragmenty szkła.
Serwis AGDSzczecin
Po dokładnym zbadaniu zmywarki Electrolux model EEA27200L, stwierdzono uszkodzenie w postaci dziurki w stalowym dnie urządzenia, co jest przyczyną wycieku. Nie ma dowodów na to, aby uszkodzenie było wynikiem niewłaściwego użytkowania. Wskazuje to na możliwy defekt fabryczny. Dodatkowo, na panelu kontrolnym pojawia się kod błędu i30, sygnalizujący problem z działaniem maszyny.
Serwis AGDSzczecin
Po przeprowadzeniu diagnostyki stwierdzono uszkodzenie modułu sterującego. 
Serwis AGDSzczecin
Pompa odpływowa zmywarki Beko ProSmart Inverter była zablokowana przez obcy przedmiot. Po usunięciu patyka, który spowodował zator, urządzenie zostało odblokowane i funkcjonuje prawidłowo.
Serwis AGDSzczecin
Naprawa wykonana – przyczyną wyświetlania komunikatu LC były zatkane dysze zraszaczy. Klient został poinformowany o przeprowadzonych działaniach.
Serwis AGDSzczecin
Wymieniono wąż pompy w misie.
Serwis AGDSzczecin
Przyczyną błędu F15 jest uszkodzona pompa myjąca.
Serwis AGDSzczecin
Uszczelka płaszczu wodnego była zanieczyszczona, co powodowało wyciek. Po jej oczyszczeniu problem ustąpił. Należy jednak zauważyć, że ogólny stan zmywarki jest niezadowalający i w przypadku ponownego wystąpienia problemu, naprawa może okazać się mało opłacalna.
Serwis AGDSzczecin
Fachowiec przeprowadził dokładną diagnostykę zmywarki marki Bosch, która wydawała stukające dźwięki i nie pobierała wody. Stwierdzono uszkodzenie zaworu trójdrożnego. Klient rozważa dalsze kroki.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca