Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa zmywarek? Wybierz termin on-line
naprawa zmywarek

Naprawa zmywarek Szczecin Prawobrzeże

Twoja zmywarka nie domywa naczyń? A może zupełnie się nie włącza? Niedziałający sprzęt to bez wątpienia źródło stresu oraz utrudnienie w wykonywaniu codziennych obowiązków. Dlatego nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszej usługi naprawa zmywarek w Szczecinie. Zapewniamy pomoc najlepszych serwisantów AGD w okolicy, którzy mają za sobą dziesiątki, a niekiedy nawet setki tysięcy napraw.

Serwis zmywarek Szczecin

Szukasz szybkiej pomocy w naprawie sprzętu AGD? Zapewniamy błyskawiczne terminy wizyt, zwykle odwiedzamy naszych klientów nawet tego samego dnia. Ponadto oferujemy wizyty siedem dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Nie musisz wykonywać telefonów, żeby umówić wizytę, wystarczy, że wypełnisz nasz formularz online.

Pogwarancyjna naprawa zmywarki Szczecin

Jest Ci pilnie potrzebna naprawa zmywarki Bosch? A może serwis zmywarek Samsung? Z nami naprawisz urządzenie każdej marki. Szczegółową listę obsługiwanych producentów znajdziesz poniżej. Nasi fachowcy mają przy sobie w trakcie wizyty wiele części zamiennych, dlatego są w stanie dokonać wielu napraw w trakcie jednego spotkania. W przypadku konieczności wymiany podzespołów, ich koszt jest doliczany do ostatecznego kosztu wizyty.

Naprawa zmywarek Szczecin Chmielewskiego

Dojeżdżamy do klientów na terenie Szczecina i okolic. Za wykonana pracę możesz zapłacić gotówką lub kartą.

 

Naprawa zmywarek - cennik

Naprawa zmywarek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Gorąco polecam usterka.pl. Po miesięcznym oczekiwaniu na naprawę (pogwarancyjną) zmywarki przez autoryzowany serwis producenta zdecydowałam się skorzystać z usług oferowanych na usterka.pl i jestem bardzo zadowolona. Umówienie wizyty bardzo wygodne poprzez formularz internetowy, kontakt świetny, wizyta już następnego dnia. Pan przyjechał o umówionej porze, miał przy sobie potrzebną część i naprawił zmywarkę w niecałą godzinę. Wykazał się fachowością i wysoką kulturą osobistą. Cena usługi konkurencyjna w stosunku do wspomnianego wcześniej serwisu producenta. Jeśli zajdzie taka potrzeba w przyszłości, z przyjemnością skorzystam ponownie z usług firmy usterka.pl. Jeszcze raz polecam!Marysia

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 10.04.2024 15:04 • Alicja z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Whirlpool Błąd H2O
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.02.2024 13:02 • Roksana z: Szczecin • Naprawa zmywarek
zmywarka Bosch, zmywarka nie pobiera wody, świeci się kontrolka "kranik" na czerwono
🗹 Wykonano
Data naprawy: 15.01.2024 13:01 • Aleksandra z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka w zabudowie, marka samsung, zmywarka nie rozpuszcza tabletek, nie domywa naczyń i po skończeniu programu migają ikony trybu ekspresowego i zmywania wstępnego
🗹 Wykonano
Data naprawy: 01.12.2023 12:12 • Magdalena z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Beko. Wymiana pompy, pompę mam
🗹 Wykonano
Data naprawy: 17.10.2023 17:10 • Dariusz z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Wymiana pompogrzalki
🗹 Wykonano
Data naprawy: 24.08.2023 13:08 • Michał z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Nie odprowadza wody - woda zalega na dnie - ostatnio doszło do wycieku - brak błędu - zmywarka marki SAMSUNG.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 06.07.2023 06:07 • Karolina z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka domowa Bosch nie pobiera wody.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 20.05.2023 11:05 • Lucyna z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka Whirlpool 6 sense buczy przy myciu i czasami nie domywa naczyń
🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.11.2022 14:11 • Agata z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Bosch wywala korki
🗹 Wykonano
Data naprawy: 29.09.2022 07:09 • Przemysław z: Szczecin • Naprawa zmywarek
pompa działa jakby nie mogła podać wody

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDSzczecin
Przeprowadzono czyszczenie komory hydrostatu w zmywarce AEG Favorit, co rozwiązało problem z pobieraniem wody przez urządzenie.
Serwis AGDSzczecin
Naprawiono problem z zmywarką Electrolux model KECB7310L, która wyświetlała błąd i30. Przyczyną była aktywacja czujnika Aqua Stop spowodowana obecnością wody na dnie urządzenia. Po osuszeniu i sprawdzeniu podzespołów, zmywarka została prawidłowo uruchomiona i działa bez zarzutu.
Serwis AGDSzczecin
Podczas naprawy pralki Bosch stwierdzono zalanie czujnika Aqua-Stop oraz uszkodzenie czujnika ciśnienia. 
Serwis AGDSzczecin
Diagnostyka wykazała zalanie systemu Aqua-Stop. 
Serwis AGDSzczecin
Zgłoszono problem z zmywarką Siemens, która nie dogrzewała wody i emitowała dźwięk buczący. W trakcie diagnostyki stwierdzono, że urządzenie nie podgrzewa wody i wyświetla kod błędu E09. Po przeprowadzeniu testów okazało się, że obwód grzałki jest uszkodzony – brak rezystancji, co wskazuje na przepalenie obwodu. 
Serwis AGDSzczecin
Po przeprowadzonej diagnozie stwierdzono, że zmywarka Candy wywołuje wyłączanie się korków po jej włączeniu. Obecnie urządzenie nie funkcjonuje. Podjęte działania obejmowały osuszenie dna i usunięcie wycieku. Zidentyfikowano również problem z poborem wody. Zdecydowano o pozostawieniu zmywarki do wyschnięcia po intensywnym zalaniu.
Serwis AGDSzczecin
Naprawa zmywarki Samsung model DW60R7051BB polegała na osuszeniu dolnej misy urządzenia. Stwierdzono również przekrzywienie dolnej natryskiwacza, które klient zadeklarował naprawić samodzielnie.
Serwis AGDSzczecin
Zgłoszenie dotyczyło zmywarki Beko, która po  30 minutach pracy wyłączała bezpiecznik różnicowoprądowy i wykazywała niewielki wyciek wody z tyłu urządzenia. Podczas inspekcji zidentyfikowano problem z silnikiem pompy myjącej, który często jest przyczyną takich usterek. Stwierdzono luzy poprzeczne oraz opory podczas obracania silnika. Na płycie sterującej silnikiem zaobserwowano ślady kontaktu z wodą, takie jak zaśniedziałe styki układów scalonych i tranzystora. Brak śladów przenikania wody do wnętrza silnika sugeruje, że przyczyną awarii było przetarcie obudowy silnika, co pozwoliło na dostanie się wody na elementy elektroniczne. Wymieniono silnik, a po testach nie stwierdzono dalszych wycieków. Co do obserwowanego wcześniej wycieku z tyłu urządzenia, nie udało się ustalić dokładnego źródła problemu; rekomendowana jest dalsza obserwacja w celu wykrycia potencjalnych przecieków.
Serwis AGDSzczecin
Fachowiec stwierdził, że przyczyną problemu z zmywarką Bosch było zalanie dolnej części urządzenia. Po wysuszeniu zmywarka wróciła do prawidłowego działania i nie stwierdzono żadnych wycieków. 
Serwis AGDSzczecin
Zgłoszenie dotyczyło zmywarki Samsung Chef Collection, która przerywała pracę na początku programu, wyświetlając błąd 0C. Wstępne testy wykazały, że urządzenie kilkakrotnie uruchamiało się bez problemów. Jednak po około pięciu próbach, zmywarka po napełnieniu wodą rozpoczynała odpompowywanie, niezależnie od pozycji drzwi. Po opróżnieniu sygnalizowała to dźwiękiem, lecz bez pokazywania błędu. Cykl napełniania i odpompowywania powtarzał się trzykrotnie, aż do wyświetlenia błędu 0C. Symptomy mogą wskazywać na zużycie łożysk silnika. Po uruchomieniu szybkiego programu i wyczyszczeniu czujnika zmętnienia, zmywarka wznowiła prawidłową pracę na dłuższych programach. Zalecono  obserwację urządzenia. Jeśli problem się powtórzy zalecono próbę uruchomienia najpierw szybkiego programu, a następnie długiego.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca