Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa zmywarek? Wybierz termin on-line
naprawa zmywarek

Naprawa zmywarek Szczecin Prawobrzeże

Twoja zmywarka nie domywa naczyń? A może zupełnie się nie włącza? Niedziałający sprzęt to bez wątpienia źródło stresu oraz utrudnienie w wykonywaniu codziennych obowiązków. Dlatego nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszej usługi naprawa zmywarek w Szczecinie. Zapewniamy pomoc najlepszych serwisantów AGD w okolicy, którzy mają za sobą dziesiątki, a niekiedy nawet setki tysięcy napraw.

Serwis zmywarek Szczecin

Szukasz szybkiej pomocy w naprawie sprzętu AGD? Zapewniamy błyskawiczne terminy wizyt, zwykle odwiedzamy naszych klientów nawet tego samego dnia. Ponadto oferujemy wizyty siedem dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Nie musisz wykonywać telefonów, żeby umówić wizytę, wystarczy, że wypełnisz nasz formularz online.

Pogwarancyjna naprawa zmywarki Szczecin

Jest Ci pilnie potrzebna naprawa zmywarki Bosch? A może serwis zmywarek Samsung? Z nami naprawisz urządzenie każdej marki. Szczegółową listę obsługiwanych producentów znajdziesz poniżej. Nasi fachowcy mają przy sobie w trakcie wizyty wiele części zamiennych, dlatego są w stanie dokonać wielu napraw w trakcie jednego spotkania. W przypadku konieczności wymiany podzespołów, ich koszt jest doliczany do ostatecznego kosztu wizyty.

Naprawa zmywarek Szczecin Chmielewskiego

Dojeżdżamy do klientów na terenie Szczecina i okolic. Za wykonana pracę możesz zapłacić gotówką lub kartą.

 

Naprawa zmywarek - cennik

Naprawa zmywarek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Gorąco polecam usterka.pl. Po miesięcznym oczekiwaniu na naprawę (pogwarancyjną) zmywarki przez autoryzowany serwis producenta zdecydowałam się skorzystać z usług oferowanych na usterka.pl i jestem bardzo zadowolona. Umówienie wizyty bardzo wygodne poprzez formularz internetowy, kontakt świetny, wizyta już następnego dnia. Pan przyjechał o umówionej porze, miał przy sobie potrzebną część i naprawił zmywarkę w niecałą godzinę. Wykazał się fachowością i wysoką kulturą osobistą. Cena usługi konkurencyjna w stosunku do wspomnianego wcześniej serwisu producenta. Jeśli zajdzie taka potrzeba w przyszłości, z przyjemnością skorzystam ponownie z usług firmy usterka.pl. Jeszcze raz polecam!Marysia

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.06.2024 11:06 • Oleksandr z: Szczecin • Serwis zmywarek
Dzień dobry. Zmywarka electroluks EES47320L, błędy i 10, i F1
🗹 Wykonano
Data naprawy: 28.04.2024 07:04 • Katarzyna z: Szczecin • Serwis zmywarek
zmywarka bosch, błąd e15, zmywarka cały czas buczy, klientka wlała płyn do mycia naczyń i się zapieniła
🗹 Wykonano
Data naprawy: 21.03.2024 12:03 • Dariusz z: Szczecin • Serwis zmywarek
Zmywarka jest zablokowana - czas stoi w miejscu - błąd F78.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 05.02.2024 17:02 • Ryszard z: Szczecin • Serwis zmywarek
Whirlpool: najpierw kod 001 teraz rownież F6 E4
🗹 Wykonano
Data naprawy: 21.12.2023 14:12 • Jadwiga z: Szczecin • Serwis zmywarek
Przycisk do włączenia zmywarki nie działa, Mastercook 10 letnia
🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.11.2023 17:11 • Tomasz z: Szczecin • Serwis zmywarek
Wymiana pompy
🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.09.2023 11:09 • Ewelina z: Szczecin • Serwis zmywarek
możliwe problemy z pompą
🗹 Wykonano
Data naprawy: 01.08.2023 06:08 • Krzysztof z: Szczecin • Serwis zmywarek
Pojawia się wyciek - problem z drożnością - woda wraca do zlewu.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 13.06.2023 09:06 • Jolanta z: Szczecin • Serwis zmywarek
Bosch Silence Plus. SPV50E00EU/29. Zmywarka nie grzeje. Wyświetla się lampka kranik. Wcześniej nie spływała woda z płaszcza ale wymieniono elektrozawór i woda schodzi lecz wciąż nie grzeje.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 06.12.2022 10:12 • Weronika z: Szczecin • Serwis zmywarek
Zmywarka podczas cyklu przestała działać- zanik mocy elektrycznej. Nie włącza się ani nie reaguje.

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDSzczecin
Woda wyciekała spod uszczelki lampy. Nałożono silikon pod uszczelkę i umieszczono ją z powrotem na miejscu. 
Serwis AGDSzczecin
Zgłoszenie dotyczyło zmywarki Siemens, która sygnalizowała brak wody, mimo że zawór był otwarty, a filtr czysty. Klient wcześniej sprawdził zasilanie wodą i nie stwierdził problemów. Sprawdzono elektrozawór węża zasilającego AquaStop – wartości rezystancji były prawidłowe. Natomiast elektrozawór płaszcza wody wykazywał brak rezystancji. Uszkodzony był elektrozawór płaszcza wody. Po jego wymianie zmywarka działa prawidłowo.
Serwis AGDSzczecin
Diagnoza wykazała, że znajduje się woda w środku. Po 30 minutach brak wycieku, zmywarka działa poprawnie. 
Serwis AGDSzczecin
Zamontowano prawidłowo rolki kosza.
Serwis AGDSzczecin
Zgłoszenie dotyczyło problemów pralki Whirlpool z odprowadzeniem wody po incydencie, w którym poduszka uległa uszkodzeniu, a pierze dostało się do komory bębna. Dokonano czyszczenia układu odpływowego bębna, z którego wydobyto dużą ilość pierza oraz monety i inne metalowe przedmioty. Wnętrze bębna zostało dwukrotnie oczyszczone z pierza. Po wszystkich zabiegach podczas płukania woda stała się czysta, a podczas wypompowywania nie występują żadne problemy z zatorami.
Serwis AGDSzczecin
Wymieniono spryskiwacze.
Serwis AGDSzczecin
Powodem problemu ze zmywarką był zablokowany zamek oraz wypięta wtyczka przy zamku. Odblokowano zamek i podłączono wtyczkę. Po tych czynnościach zmywarka działa bez zarzutu.
Serwis AGDSzczecin
 Uszkodzona blacha drzwi zmywarki. 
Serwis AGDSzczecin
Zmywarka Amica miała wyciek z połączenia płaszcza z komorą zmywania oraz zapchany wąż wewnętrzny. Po naprawie tych elementów urządzenie działa prawidłowo. 
Serwis AGDSzczecin
Klient zgłosił problem ze zmywarką BEKO, która nie domywa naczyń i nie odprowadza wody. Po weryfikacji stwierdzono uszkodzoną pompę myjącą.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca