Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Serwis bram? Wybierz termin on-line
serwis bram

Sprawdzony Serwis bram z Bytomia

  Nie jesteś w stanie wjechać na podwórko, ponieważ Twoja brama wjazdowa przestała działać? Zamiast walczyć z nią samemu, zadzwoń po fachowców! Serwis bram Bytom skupia wielu profesjonalistów gotowych przybyć na pomoc o każdej porze dnia i nocy, by usunąć awarię i przywrócić Twoją bramę do stanu pozwalającego na jej swobodne użytkowanie. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu naprawy i konserwacji bram, a także konkurencyjne ceny.

  Jeśli zepsuła Ci się brama garażowa, nie panikuj. Jest mnóstwo fachowców, którzy mogą ją szybko i sprawnie naprawić – a kilku z nich działa w Twojej okolicy, dzięki czemu już dziś brama będzie znów sprawna. Serwis bram Bytom oferuje kompleksowy serwis bramgarażowych różnego typu. Zajmujemy się bramami przesuwnymi i skrzydłowymi, automatycznymi i nie. Nasi eksperci umieją wykryć i naprawić każdą usterkę. Nie wierzysz? Sprawdź nas już dziś, zlecając nam naprawę swojej bramy.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Bobrek

  • Górniki

  • os. Jerzego Ziętka

  • Rozbark

  • Stroszek

  • Szombierki

  • Karb

  • Łagiewniki

  • Miechowice

  • Stolarzowice

  • Sucha Góra

  • Śródmieście

  Pytania i odpowiedzi

  Oczywiście, zapewniamy profesjonalną usługę. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia.
  Cykliczne kontrole wydłużają żywotność bram i pozwalają uniknąć kosztownego serwisu. Powinno się je przeprowadzać przynajmniej raz w roku.
  Wizytę można umówić wypełniając formularz online lub telefonicznie.
  Tradycyjnie gotówką lub kartą, ponieważ większość naszych fachowców ma przy sobie terminal. O możliwościach płatności u danego fachowca zostaniesz poinformowany po zarezerwowaniu usługi.
  Serwis bram jest objęty gwarancją. Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdziesz w naszym regulaminie.

  Serwis bram - cennik

  Serwis bram posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Bytomiu

  Nazwa usługiCena od

  Serwis bram i furtek

  349 zł / do 90 minut

  Koszt wizyty serwisanta to zawsze 349 zł dla każdej usługi trwającej do 90 minut (jeśli naprawa nie jest możliwa przy pierwszej wizycie, koszt diagnozy do 219zł). Nie wykonujemy nowych montaży, tylko serwis (z wyłączeniem spawania).

  Dojazd: Do cen mogą zostać doliczone dopłaty za dojazd do wybranych adresów. Jeśli dla Twojego adresu obowiązuje dopłata za dojazd, poinformujemy Cię o tym w momencie zamawiania usługi.

  Miasto Bytom

  Przyjęte zlecenia

  Opisy ostatnich zleceń

  Serwis bramBytom
  Bęben ocierał o fartuch, co powodowało zadymienie. Zalecono kontrolować załadunek i naprawić wyciek z szuflady na detergenty. 
  Serwis bramBytom
   Diagnostyka wykazała uszkodzoną misę i okablowanie. Możliwe również uszkodzenie modułu.
  Serwis bramBytom
  Klientka zgłosiła problem z pralką, która przestała wirować i wyświetlała błąd E08. Na miejscu stwierdzono uszkodzenie krzyżaka oraz łożyska pralki, co powodowało tarcie bębna o wannę.
  Serwis bramBytom
  Została wykonana naprawa przycisków panelu sterującego oraz uruchomienie pompy odpływu.
  Serwis bramBytom
  Podczas wizyty została wykonana wymiana węża doprowadzającego wodę.
  Serwis bramBytom
  Klientka zgłosiła problem z przeciekającą pralką. Na miejscu zdiagnozowano przebicie fazy na obudowę pralki.
  Serwis bramBytom
  Zgłoszenie dotyczyło zmywarki Bosch, która zablokowała się z błędem E:15. Po kilku dniach od zdarzenia zmywarka uruchamia się prawidłowo. Oględziny wnętrza wskazują, że niewielka ilość wody przedostała się na podłogę zmywarki, ale uległa wyschnięciu. Podczas testów nie stwierdzono wycieków wewnętrznych. W komorze pompy odpływowej znaleziono i usunięto obce przedmioty. Przyczyną wycieku mogło być chwilowe zatkanie pompy odpływowej i przelanie się wody podczas kolejnego etapu pracy. Zauważono również, że zmywarka pobiera zbyt małą ilość wody, co może wynikać z problemu z czujnikiem poziomu wody lub silnikiem pompy obiegowej. 
  Serwis bramBytom
  Przeprowadzono czyszczenie filtra oraz odblokowanie pompy w pralce BEKO, co rozwiązało problem z nieodprowadzaniem wody i buczącym dźwiękiem. Błąd F02 został usunięty.
  Serwis bramBytom
  Po dokładnym zbadaniu pralki Electrolux  stwierdzono uszkodzenie łożysk. Znalezienie fragmentów paska w pompie opróżniającej potwierdziło wcześniejsze przypuszczenia klienta o jego zerwaniu. Dodatkowo, obserwowane wcześniej głośne dźwięki i stukanie podczas wirowania były wynikiem awarii tych elementów. 
  Serwis bramBytom
  Przeprowadzono wymianę czterech zaworów doprowadzających wodę do kranu i termy, które były nieszczelne. Klient dostarczył nowe elementy. Prace wykonano sprawnie, z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Obecnie instalacja funkcjonuje prawidłowo, bez przecieków.