Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Serwis bram? Wybierz termin on-line
serwis bram

Sprawdzony Serwis bram z Chorzowa

  Od kilku dni musisz wcześniej wstawać, bo siłowanie się z bramą zajmuje Ci cenny czas? Nie wiesz co zrobić, gdy furtka zacina się i nie możesz ani spokojnie wyjechać, ani wjechać? Skontaktuj się z serwisem bram Chorzów, a pomożemy Ci poradzić sobie sobie z problemem. Żadna awaria bramy wjazdowej nie jest nam straszna, widzieliśmy już naprawdę wiele. Mamy wszystkie potrzebne narzędzia i materiały, a także wiedzę i doświadczenie niezbędne do naprawienia każdej bramy wjazdowej.

  Kiedy psuje Ci się brama garażowa nie panikuj – zwróć się po pomoc do ludzi mających w tym temacie doświadczenie. Szybko i sprawnie zajmą się oni usterką, a przy okazji konserwują bramę, byś przez kolejne lata miał spokój i nie musiał martwić się o nią. Gdzie jednak znaleźć takich fachowców? Najłatwiej jest zwrócić się do serwisu bram Chorzów, gdzie odpowiedni ludzie tylko czekają na Twoje zgłoszenie – natychmiast pojadą na miejsce, by Ci pomóc. Tanio i skutecznie usunąć każdą awarię.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Antoniowiec

  • Batory

  • Centrum

  • Falklandy

  • Górne Łagiewniki

  • Klimzowiec

  • Maciejkowice

  • os. Różanka

  • os. Ryszki

  • Szarlociniec

  • os. Irys

  • Niedźwiedziniec

  • Nowe Hajduki

  • os. Ruch

  • Pnioki

  • Średnie Łagiewniki

  Pytania i odpowiedzi

  Oczywiście, zapewniamy profesjonalną usługę. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia.
  Cykliczne kontrole wydłużają żywotność bram i pozwalają uniknąć kosztownego serwisu. Powinno się je przeprowadzać przynajmniej raz w roku.
  Wizytę można umówić wypełniając formularz online lub telefonicznie.
  Tradycyjnie gotówką lub kartą, ponieważ większość naszych fachowców ma przy sobie terminal. O możliwościach płatności u danego fachowca zostaniesz poinformowany po zarezerwowaniu usługi.
  Serwis bram jest objęty gwarancją. Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdziesz w naszym regulaminie.

  Serwis bram - cennik

  Serwis bram posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Chorzowie

  Nazwa usługiCena od

  Serwis bram i furtek

  349 zł / do 90 minut

  Koszt wizyty serwisanta to zawsze 349 zł dla każdej usługi trwającej do 90 minut (jeśli naprawa nie jest możliwa przy pierwszej wizycie, koszt diagnozy do 219zł). Nie wykonujemy nowych montaży, tylko serwis (z wyłączeniem spawania).

  Dojazd: Do cen mogą zostać doliczone dopłaty za dojazd do wybranych adresów. Jeśli dla Twojego adresu obowiązuje dopłata za dojazd, poinformujemy Cię o tym w momencie zamawiania usługi.

  Miasto Chorzów

  Przyjęte zlecenia

  Opisy ostatnich zleceń

  Serwis bramChorzów
  Wymieniono grzałkę w zmywarce.
  Serwis bramChorzów
  Wymiana pokrętła dwuobwodowego w kuchence elektrycznej Amica.
  Serwis bramChorzów
  Przyczyną awarii była uszkodzona blokada drzwiczek.
  Serwis bramChorzów
  Czyszczenie odpływu i diagnoza wykazały uszkodzoną pompkę odpływową.
  Serwis bramChorzów
  Po dokładnej diagnozie stwierdzono, że zmywarka IKEA Medelstor GHE423CA1 jest sprawna i nie wykazuje żadnych wycieków. Problem z sygnalizacją błędu i30 oraz okresowym pipkaniem został rozwiązany. Urządzenie funkcjonuje prawidłowo.
  Serwis bramChorzów
  Dokonano regulacji okna, jednakże nie udało się osiągnąć idealnego efektu z powodu uszkodzonego elementu. Zaleca się demontaż, naprawę i ponowny montaż okna dla prawidłowego funkcjonowania.
  Serwis bramChorzów
  Wymieniono uchwyt drzwi pralki marki Beko, klient dostarczył wymaganą część zamienną.
  Serwis bramChorzów
  Fachowiec dokonał wymiany zabezpieczenia w skrzynce bezpieczników, co przywróciło funkcjonalność dwóch gniazdek zasilających lodówkę i piekarnik.
  Serwis bramChorzów
  Wymieniono zamek w skrzynce na listy po uprzednim demontażu starej wkładki.
  Serwis bramChorzów
  Podczas wizyty wymieniono kondensator.