Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Serwis bram? Wybierz termin on-line
serwis bram

Sprawdzony Serwis bram z Tychów

  Czy Twoja zepsuta brama nie pozwala Ci normalnie funkcjonować? Doskonale wiemy, co to znaczy – rozwiązujemy takie problemy każdego dnia naprawiając setki najróżniejszych usterek w każdym miesiącu. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, skontaktuj się z serwisem bram Tychy. Przyjedziemy prosto do Twojego domu i usuniemy usterkę, byś mógł cieszyć się swoją sprawnie działającą bramą. Profesjonalne usługi świadczymy na tym rynku od lat, wiemy więc, co robić, by bramy działały jak nowe.

  Nie wiesz jak zabrać się za naprawę wadliwej bram? Naprawa bramy garażowej wydaje Ci się nielada wyzwaniem, do którego nie warto podchodzić nie mając lat doświadczenia i odpowiedniego sprzetu? Oczywiście masz rację! Oszczędź swój czas i skontaktuj się z serwis bram Tychy. Nasz profesjonalny zespół w mig pozbędzie się nawet najpaskudniejszych awarii. Czekamy na Ciebie! Możliwość płatności kartą oraz gotówką.

  Inne usługi świadczone w Tychach

  Pytania i odpowiedzi

  Oczywiście, zapewniamy profesjonalną usługę. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia.
  Cykliczne kontrole wydłużają żywotność bram i pozwalają uniknąć kosztownego serwisu. Powinno się je przeprowadzać przynajmniej raz w roku.
  Wizytę można umówić wypełniając formularz online lub telefonicznie.
  Tradycyjnie gotówką lub kartą, ponieważ większość naszych fachowców ma przy sobie terminal. O możliwościach płatności u danego fachowca zostaniesz poinformowany po zarezerwowaniu usługi.
  Serwis bram jest objęty gwarancją. Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdziesz w naszym regulaminie.

  Serwis bram - cennik

  Serwis bram posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Tychach

  Nazwa usługiCena od

  Serwis bram i furtek

  349 zł / do 90 minut

  Koszt wizyty serwisanta to zawsze 349 zł dla każdej usługi trwającej do 90 minut (jeśli naprawa nie jest możliwa przy pierwszej wizycie, koszt diagnozy do 219zł). Nie wykonujemy nowych montaży, tylko serwis (z wyłączeniem spawania).

  Dojazd: Do cen mogą zostać doliczone dopłaty za dojazd do wybranych adresów. Jeśli dla Twojego adresu obowiązuje dopłata za dojazd, poinformujemy Cię o tym w momencie zamawiania usługi.

  Miasto Tychy

  Przyjęte zlecenia

  Opisy ostatnich zleceń

  Serwis bramTychy
  Montaż umywalki oraz baterii do umywalki i wanny.
  Serwis bramTychy
  Zgłoszenie dotyczyło zmywarki Electrolux GHE623DB4, która nie rozpoczynała programu, wydając jednocześnie głośne dźwięki. Podczas testów hałas pochodził od silnika pompy odpływowej. Wewnątrz misy nie znaleziono żadnych obcych przedmiotów. Po demontażu pompy odpływowej okazało się, że wewnątrz znajdował się odłamek szkła, który był przyczyną problemu. Po jego usunięciu zmywarka działa prawidłowo, a praca pompy odpływowej jest w normie.
  Serwis bramTychy
   Problem z niedomywaniem naczyń wynika ze zużycia pompy myjącej. Wirnik pompy, z powodu wytartych tulejek, zacina się przy starcie. Konieczna jest wymiana pompy.
  Brak zdjęcia
  Przeprowadzono czyszczenie odpływu całej pralki. Urządzenie było bardzo zabrudzone.
  Serwis bramTychy
  Diagnoza wykazała, że znajduje się woda w środku. Po 30 minutach brak wycieku, zmywarka działa poprawnie. 
  Serwis bramTychy
  Podczas wizyty wymieniono wąż łączący bęben pralki z dozownikiem. Problem wycieku w pralce Ariston został rozwiązany.
  Serwis bramTychy
  Weryfikacja zgłaszanego problemu, wymiana uszkodzonego syfonu zmywarki, korekta mocowania rur odpływowych. Kontrola szczelności połączeń.
  Serwis bramTychy
  Łóżko złożone zgodnie z instrukcją.
  Serwis bramTychy
  Klient zgłosił brak napięcia w mieszkaniu. Po weryfikacji stwierdzono uszkodzenie przewodu w puszce. Naprawiono instalację i wymieniono gniazdko, co rozwiązało problem. Dodatkowo zauważono brak uziemienia w mieszkaniu, co potwierdził lokator. Podczas korzystania z pralki napięcie pojawia się na baterii prysznicowej, uniemożliwiając korzystanie z prysznica. Zalecono uziemienie wszystkich gniazdek oraz wykonanie pomiarów elektrycznych.
  Serwis bramTychy
   Przeprowadzono diagnostykę zmywarki Hotpoint Ariston LST 116. Stwierdzono, że pompa myjąca nie uruchamia się oraz uszkodzona jest uszczelka drzwi.