Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana zamków i wkładek? Wybierz termin on-line
wymiana zamków i wkładek

Jeśli zauważysz pierwsze problemy z otwieraniem lub zamykaniem drzwi, to znak, że powinien im się przyjrzeć fachowiec. Bagatelizowanie problemu może doprowadzić do całkowitego zacięcia się zamka i przysporzy niepotrzebnych problemów. Skorzystaj z naszej oferty wymiana zamków i wkładek Tychy. Zapewniamy szybkie terminy, być może odwiedzimy Ciebie jeszcze dziś!

Wymiana zamków i wkładek - cennik

Wymiana zamków i wkładek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Ślusarz obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 20.01.2022 13:01 • Beata z: Tychy • Usługi ślusarskie / zamki (Pozostałe usługi ślusarskie)
W drzwiach wejściowych do mieszkania z dużym trudem przekręca się górny zamek, a dolny w ogóle nie. Przy otwartych drzwiach oba zamki działają idealnie.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Ślusarz Tychy praca