language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
wymiana zamków i wkładek

Jeśli zauważysz pierwsze problemy z otwieraniem lub zamykaniem drzwi, to znak, że powinien im się przyjrzeć fachowiec. Bagatelizowanie problemu może doprowadzić do całkowitego zacięcia się zamka i przysporzy niepotrzebnych problemów. Skorzystaj z naszej oferty wymiana zamków i wkładek Tychy. Zapewniamy szybkie terminy, być może odwiedzimy Ciebie jeszcze dziś!

Wymiana zamków i wkładek - cennik

Wymiana zamków i wkładek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Ślusarz obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Bardzo polecam usługi usterka.pl. Zamawiałem już elektryka, hydraulika i złota rączkę, za każdym razem byłem zadowolony

Miasto Tychy

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Ślusarz Tychy praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.