Szczecin – to warto wiedzieć

Stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Mowa oczywiście o Szczecinie. Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni miastem Polski, a liczba mieszkańców wynosi ponad 403 tysiące. W mieście znajduje się port oraz stocznie. Szczecin jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i akademickim. Prawa miejskie otrzymał w 1243 roku.

Szczecin – to warto zobaczyć

Szczecin jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów. Najciekawsze budynki znajdują się na Wałach Chrobrego. Będąc w Szczecinie warto odwiedzić Zamek Książąt Pomorskich, Basztę Siedmiu Płaszczy, Bramę Portową i Bramę Królewską. Podczas pobytu w mieście należy również zarezerwować czas na wizytę w Głównym Muzeum Narodowym w Szczecinie, zobaczyć gmach Akademii Morskiej, Czerwony Ratusz czy Gmach Urzędu Wojewódzkiego. W Szczecinie znajdują się także okazałe pałace – Pałać pod Głowami, Pałac pod Globusem czy Pałac Klasycystyczny. Uwagę bez wątpienia przykuwają również Bazylika św. Jakuba, Kościół św. Jana Ewangelisty czy kościół św. Piotra i św. Pawła.

Szczecin – usługi usterka.pl

Szczecin jest bardzo dużym miastem i na jego terenie nie brakuje dobrych fachowców. Niestety liczba mieszkańców powoduje, że większość z nich ma zajęte terminy na wiele miesięcy. Dodatkowo niektóre prace wymagają szybkiej interwencji i nie są w stanie poczekać przez tak długi czas. Interesuje Cię serwis Samsung w Szczecinie, ponieważ Twoje urządzenie tej marki przestało działać? A może chcesz umówić podłączenie płyty indukcyjnej? Nie czekaj i już dziś wybierz sprawdzonych fachowców usterka.pl. Zapewniamy sieć sprawdzonych fachowców, posiadających ogromne doświadczenie, które sprawia, że żaden sprzęt i żadna usterka nie ma przed nimi najmniejszych tajemnic. Zarezerwuj termin wizyty, wypełniając nasz formularz online.

Szczecin – obsługiwane dzielnice

Fachowcy usterka.pl dojeżdżają pod wskazany adres. Obsługujemy Głębokie-Pilchowo, Osów, Warszewo, Skolwin, Bukowo, Stołczyn, Golęcino-Gocław, Żelechowo, Krzekowo-Bezrzecze, Pogodno, Świerczewo i Gumieńce. Dojeżdżamy do: Centrum, Stare Miasto, Nowe Miasto, Śródmieście-Północ, Łękno, Drzetowo-Grabowo, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Arkońskie-Niemierzyn i Zawadzkiego-Klonowica. Ponadto realizuje wizyty na takich osiedlach jak Pomorzany, Międzodrze-Wyspa Pucka, Żydowce-Klucz, Podjuchy, Zdroje, Słoneczne, Dąbie, Majowe, Kijewo, Bukowo-Klęskowo, Załom-Kasztanowe, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo oraz Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód