Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa piekarników? Wybierz termin on-line
naprawa piekarników

Piekarnik to obecnie praktycznie obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkańca miejscowości Zielonka. Problem jednak polega na tym, że niestety ciągle całkiem sporo osób, nie do końca wie, w jaki sposób można dbać o takie piekarniki. Z tego też powodu dość często potrzebna jest naprawa piekarników w punkcie znanym jako serwis AGD. Warto wspomnieć, że w tym miejscu pracują specjaliści, który naprawdę potrafią zajmować się tego typu sprzętem. Warto zatem od razu zapytać ich także o rady, w jaki sposób z niego korzystać tak, aby nic się w zasadzie nie zepsuło.

Naprawa piekarników - cennik

Naprawa piekarników wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Zielonka i okolice (w tym całe Mazowieckie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Zielonka

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 06.02.2024 13:02 • Danuta z: Zielonka • Naprawa piekarników
Piekarnik Whirpool parowy -nie można opróżnić wody, mimo postępowania zgodnie z instrukcją.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 23.06.2023 15:06 • Wioletta z: Zielonka • Naprawa piekarników
Uruchamia się ale zaraz gaśnie - nie grzeje - brak błędów.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 04.05.2022 15:05 • Michał z: Zielonka • Naprawa piekarników
Piekarnik marki Samsung buczy przy działaniu od paru dni

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDZielonka
W ramach zgłoszenia wymieniono dolną grzałkę oraz przełącznik funkcji w piekarniku Teka. Uszkodzenia tych elementów zdiagnozowano podczas poprzedniej wizyty.
Serwis AGDZielonka
Przyczyną nieprawidłowego zapiekania potraw jest uszkodzona dolna grzałka, która wymaga wymiany. 
Serwis AGDZielonka
Została ponownie zamocowana przednia szyba piekarnika marki Samsung, która uległa odklejeniu.
Serwis AGDZielonka
Podczas wizyty dokonano wymiany dolnej grzałki w kuchence marki Amica. Po zakończeniu prac serwisowych urządzenie funkcjonuje bez zarzutu.
Serwis AGDZielonka
Fachowiec po dokładnym sprawdzeniu piekarnika IKEA RUTINERAD, który nie grzał, zdiagnozował uszkodzenie modułu sterującego.
Serwis AGDZielonka
Fachowiec naprawił problem z piekarnikiem elektrycznym, który nie grzał i nie włączał światła wewnątrz mimo niedawnej wymiany grzałki. Przyczyną okazał się poluzowany przewód od przełącznika funkcji oraz konieczność resetu zegara.
Serwis AGDZielonka
Fachowiec przeprowadził wymianę śmigła w piekarniku.
Serwis AGDZielonka
Fachowiec przeprowadził diagnozę piekarnika, który nie włączał się mimo prawidłowego napięcia w gniazdku. Stwierdził, że moduł urządzenia został uszkodzony podczas burzy. 
Serwis AGDZielonka
Problemem, który wymagał rozwiązania, był montaż szyby przedniej w piekarniku. Fachowiec przeprowadził wymianę szyby w piekarniku, zapewniając profesjonalne i skuteczne rozwiązanie problemu. 

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Zielonka praca