Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa piekarników? Wybierz termin on-line
naprawa piekarników

Piekarnik to obecnie praktycznie obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkańca miejscowości Zielonka. Problem jednak polega na tym, że niestety ciągle całkiem sporo osób, nie do końca wie, w jaki sposób można dbać o takie piekarniki. Z tego też powodu dość często potrzebna jest naprawa piekarników w punkcie znanym jako serwis AGD. Warto wspomnieć, że w tym miejscu pracują specjaliści, który naprawdę potrafią zajmować się tego typu sprzętem. Warto zatem od razu zapytać ich także o rady, w jaki sposób z niego korzystać tak, aby nic się w zasadzie nie zepsuło.

Naprawa piekarników - cennik

Naprawa piekarników wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Zielonka i okolice (w tym całe Mazowieckie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Zielonka

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.11.2023 07:11 • Krzysztof z: Zielonka • Naprawa piekarników
Piekarnik Samsung. Piekarnik raz uruchamia się normalnie kolejnym razem zapala się tylko oświetlenie wnętrza nie uruchamia się wentylator w przypadku termoobiegu i nie startują grzałki.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 04.11.2022 12:11 • Radosław z: Zielonka • Naprawa piekarników
mastercook nie grzeje
🗹 Wykonano
Data naprawy: 30.11.2021 17:11 • Edmund z: Zielonka • Naprawa piekarników
Nie działa piekarnik

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDZielonka
Przeprowadzona została jedynie diagnoza urządzenia. Okazało się, że piekarnik jest sprawny – problemem było nieprawidłowe ustawienie zegara. Klientka otrzymała link do instrukcji obsługi, aby w przyszłości uniknąć podobnych problemów.
Serwis AGDZielonka
Po dokładnym sprawdzeniu piekarnika elektrycznego marki Whirlpool nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości w działaniu. Górna grzałka funkcjonuje prawidłowo, a urządzenie osiąga zadaną temperaturę zgodnie z ustawieniami.
Serwis AGDZielonka
Wentylator termoobiegu w piekarniku z mikrofalą był uszkodzony, co obejmowało również moduł sterujący.
Serwis AGDZielonka
Wymieniłem bezpiecznik termiczny silnika wentylatora w piekarniku marki Electrolux.
Serwis AGDZielonka
Przyczyną awarii piekarnika była uszkodzona część - przekaźnik na module odpowiedzialnym za zegar. Problem został rozwiązany poprzez pominięcie przekaźnika. Piekarnik działa teraz bez zarzutów.
Serwis AGDZielonka
Fachowiec zdiagnozował problem z piekarnikiem elektrycznym Amica Ebb 2.7Te (Tt) z 2001 roku. Usterka dotyczyła jednego programu termo-obiegu, w którym działał tylko wentylator, a piekarnik nie nagrzewał się. Inne programy z termo-obiegiem i grzaniem z góry lub dołu działały poprawnie. Problem został rozwiązany poprzez wymianę grzałki termoobiegu.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Zielonka praca