Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wynajem pracowników na godziny? Wybierz termin on-line

Wynajem pracowników na godziny Rzeszów

Szukasz rzetelnej i odpowiedzialnej osoby do wykonania prostych prac? Nie masz czasu na poszukiwania odpowiedniego pracownika i chcesz, żeby rekrutacją zajęła się profesjonalna firma? Zatem nie czekaj i wybierz wynajem pracowników na godziny w Rzeszowie od usterka.pl!

Outsourcing pracowniczy Rzeszów

Outsourcing pracowników na godziny w Rzeszowie umożliwia znalezienie w szybkim czasie odpowiedniej osoby do zlecanych przez Ciebie prac. Nie tracisz czasu na wystawianie ogłoszeń czy rozmowy rekrutacyjne, nie martwisz się o kwestie zatrudnienia, grafik czy wypłaty. Usterka.pl przejmuje wszelkie formalności, a do Twoich zadań należy wyłącznie terminowe opłacenie faktury!

Wynajem pracowników na godziny Rzeszów

Nasi pracownicy wykonują różne proste prace fizyczne. Większość z nich jest zmotoryzowana, dlatego bez trudu dotrze pod wskazany adres w centrum, jak i na obrzeżach Rzeszowa. Zlecisz nam takie prace, jak:

Sprzątanie po remoncie Rzeszów

Zachlapane podłogi i tony gruzu nie muszą być Twoim problemem. Nasi pracownicy na wynajem wykonują takie zadania jak wynoszenie gruzu, mycie podłóg, mycie okien, odkurzanie czy zamiatanie.

Drobne prace ogrodowe Rzeszów

Przycinanie krzewów, pielęgnacja roślin, podlewanie kwiatów, koszenie trawy, przygotowywanie roślin na zimę, odchwaszczanie to tylko niektóre prace pielęgnacyjne w ogrodzie wykonywane przez naszych pracowników. Ponadto oferujemy olejowanie i szlifowanie tarasów, malowanie altan i płotków, skręcanie mebli ogrodowych, skręcanie domków dla dzieci czy montaż trampolin.

Wynajem pracowników dla firm Rzeszów

Oferujemy przeprowadzki dla firm obejmujące przenoszenie mebli i kartonów, pakowanie, jak i ponowne skręcanie mebli biurowych. Ponadto nasi pracownicy na godziny wykonują drobne prace konserwatorskie, jak i sprzątające.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

 • Baranówka

 • Biała

 • Budziwój

 • Bzianka

 • Drabinianka

 • Miłocin

 • Nowe Miasto

 • Pobitno

 • Przybyszówka

 • Załęże

 • Zwierzyca

 • Zalesie

 • Wilkowyja

 • Śródmieście

 • Staroniwa

 • Ruska Wieś

 • Słocina

Inne usługi świadczone w Rzeszowie

Wynajem pracowników na godziny - cennik

Wynajem pracowników na godziny posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Miasto Rzeszów

Przyjęte zlecenia

Opisy ostatnich zleceń

Wynajem pracowników na godzinyRzeszów
Stwierdzono uszkodzony fartuch, przeciekający pojemnik na proszek oraz problem z elektrozaworem.
Wynajem pracowników na godzinyRzeszów
Zdiagnozowano uszkodzony wentylator okapu. Zamówiono niezbędne  części. 
Wynajem pracowników na godzinyRzeszów
Pralka nie odpompowywała wody i zawieszała się w połowie cyklu prania. Po oględzinach stwierdzono zapchany i uszkodzony zaworek zwrotny na rurze odpływowej.
Wynajem pracowników na godzinyRzeszów
Wymiana zaworu doprowadzającego czystą wodę oraz węża odpływowego w pralce.
Wynajem pracowników na godzinyRzeszów
Zlecenie dotyczyło naprawy pralki Mastercook PTE 1336P, przy której stwierdzono uszkodzenie grzałki. Pomimo że wstępne pomiary rezystancji grzałki nie wykazały nieprawidłowości i nie było przebicia na obudowę, badania przeprowadzono bez obecności wody. Po demontażu ujawniono, że grzałka jest silnie zdeformowana, posiada otarcia o bęben oraz korozję, co mogło powodować wyzwalanie wyłącznika różnicowoprądowego. Wymiana grzałki rozwiązała problem – na programie szybkim pralka działa bez zakłóceń, a woda jest podgrzewana prawidłowo. Podczas naprawy zauważono zużycie redukcji przy odpływie. Próba zastosowania specjalnego przyłącza pralki nie powiodła się z powodu konstrukcji rury i uszczelki. Zaleca się wymianę redukcji wargowej o wymiarach 50/25, co będzie możliwe do wykonania przy kolejnej interwencji serwisowej. Na zdjęciu po prawej stronie widoczna jest wspomniana część wymagająca wymiany.
Wynajem pracowników na godzinyRzeszów
Naprawa została przeprowadzona poprzez zlokalizowanie i usunięcie uszkodzeń w przewodach elektrycznych znajdujących się w drzwiach zmywarki marki Beko, które były przyczyną braku styku.
Wynajem pracowników na godzinyRzeszów
Usunięto zator w odpływie pralki spowodowany zablokowaniem przez skarpetę. Rura odprowadzająca wodę została oczyszczona.
Wynajem pracowników na godzinyRzeszów
W pralko-suszarce Electrolux została urwana górna sprężyna zbiornika, uszkodzony fartuch, luźna oś bębna. 
Wynajem pracowników na godzinyRzeszów
Podczas wizyty wymieniono uszczelkę w zmywarce 
Wynajem pracowników na godzinyRzeszów
Podczas wizyty stwierdzono uszkodzenie kondensatora rozruchowego.