Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa bojlerów? Wybierz termin on-line
naprawa bojlerów

Mieszkańcy miasta Tychy od lat szukają sprawdzonego fachowca, który pomógłby im w naprawie bojlera, który nagle uległ awarii. Bojler zapewnia mieszkańcom miasta ciepłą wodę, za każdym razem, gdy tego potrzebują. Bojlery są jednak wyposażeniem poddanym wysokiej eksploatacji. Najczęstszą przyczyną usterek są uszkodzenia grzałek czy termostatów bojlera. Jeśli jesteś mieszkańcem Tychy i poszukujesz profesjonalistów od naprawy bojlerów to bardzo dobrze trafiłeś! Naprawa bojlerów Tychy to zespół fachowców gotowych na każde wyzywanie. Skontaktuj się z elektryk Tychy już dzisiaj i nie zwlekaj z naprawą swojego bojlera!

Naprawa bojlerów - cennik

Naprawa bojlerów wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 18.09.2023 15:09 • Katarzyna z: Tychy • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Montaż lampy sufitowej i gniazdka
🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.12.2022 18:12 • Paulina z: Tychy • Elektryk (Awarie elektryczne)
Nie działa światło w kuchnii
🗹 Wykonano
Data naprawy: 01.06.2022 10:06 • Karolina z: Tychy • Elektryk (Pozostałe prace elektryczne)
W mieszkaniu za meblem znalazłam kontakt z którego wystają druty. Jest tez do zamontowania jeden plafon pod który są już wywiercone otwory.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 13.09.2021 08:09 • firma z: Tychy • Elektryk (Awarie elektryczne)
Brak możliwość włączenia i wyłączenia światła w pomieszczeniu w biurze (włącznik światła nie działa)- raczej wyłącznik światła jest zepsuty.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Elektryk Tychy praca