Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa piekarników? Wybierz termin on-line
naprawa piekarników

W momencie, gdy w Twoim piekarniku działa termoobieg wydaje dziwne dźwięki? A może doszło do innej usterki Twojego piekarnika? Dziś trudno wyobrazić sobie nasze życie bez tego elementu wyposażenia kuchni. Naprawa piekarników jest jednak możliwa. Jednak nie warto podejmować się tego zadania samodzielnie. Mieszkańcy Szczecina najczęściej decydują się na powierzenie sprawy profesjonalistom. Naprawa piekarników Szczecin wykonywana jest przez serwis AGD Szczecin szybko, a przede wszystkim skutecznie.

Naprawa piekarników - cennik

Naprawa piekarników wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.11.2023 07:11 • Krzysztof z: Szczecin • Naprawa piekarników
Piekarnik Samsung. Piekarnik raz uruchamia się normalnie kolejnym razem zapala się tylko oświetlenie wnętrza nie uruchamia się wentylator w przypadku termoobiegu i nie startują grzałki.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 04.11.2022 12:11 • Radosław z: Szczecin • Naprawa piekarników
mastercook nie grzeje
🗹 Wykonano
Data naprawy: 30.11.2021 17:11 • Edmund z: Szczecin • Naprawa piekarników
Nie działa piekarnik

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDSzczecin
Fachowiec przeprowadził diagnozę, która wykazała uszkodzenie modułu sterującego. 
Serwis AGDSzczecin
Fachowiec dokonał regulacji i wyrównania mocy na trzech fazach, co zostało przetestowane i funkcjonuje prawidłowo. Zaleca wymianę bezpiecznika trójfazowego z B13 na B16.
Serwis AGDSzczecin
Piekarnik marki Bosch rozłączał się z powodu mechanicznego uszkodzenia obudowy, które prowadziło do zwarcia kabli i wyzwalania rozłącznika różnicowo-prądowego.
Serwis AGDSzczecin
W piekarniku marki Amica stwierdzono uszkodzenie grzałki oraz pokrętła. Części zostały zamówione, konieczna będzie kolejna wizyta w celu ich wymiany.
Serwis AGDSzczecin
Fachowiec z powodzeniem dokonał wymiany zawiasów w kuchennym sprzęcie.
Serwis AGDSzczecin
Moduł sterujący temperaturą w urządzeniu marki Bosch był uszkodzony.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca