składanie mebli

Nie masz doświadczenia w składaniu mebli i nie posiadasz wkrętarki lub śrubokrętów? Z pomocą przychodzi nasza oferta składanie mebli Ruda Śląska. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie oraz pomoc fachowców z doświadczeniem. Zapewniamy przejrzysty cennik usług i szybkie terminy na ten sam lub kolejny dzień. Mieszkając w Rudzie Śląskiej koniecznie wybierz naszych specjalistów.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Ruda Śląska i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam skorzystanie z usług. Ja umówiłam wizytę złotej rączki do montażu mebli. Jestem zachwycona efektem i tym, jak szybko pan wykonał swoją pracę.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Rudy Śląskiej. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Ruda Śląska

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Rudy Śląskiej w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Ruda Śląska praca