Dla producentów

Produkujesz sprzęt konsumencki lub profesjonalny?

Świadczysz naprawy gwarancyjne dla klientów?

Skorzystaj z naszego wsparcia. Zobacz, jak możemy reprezentować Twoją firmę.
USUWANIE USTEREK
Sprawdzimy co jest przyczyną zgłoszonego problemu i spróbujemy go usunąć.
WYCIEKI
Usuwamy wycieki w ogrzewaczach, kostkarkach, klimatyzacji i innych urządzeniach.
WYMIANA CZĘŚCI
Wiesz, co trzeba wymienić u Twojego klienta? Wyślij nam część, a wykonamy usługę.
OPINIA TECHNICZNA
Potrzebujesz stwierdzenia przebicia lub zwarcia od uprawnionego elektryka? Pomożemy.
Serwis dla gastronomii

Doświadczony serwis

Tysiące zrealizowanych napraw i diagnoz w sprzęcie domowym i profesjonalnym to gwarancja doświadczenia.

Nasi serwisanci to osoby posiadające rozległe doświadczenie we wsparciu większości producentów pralek, zmywarek, piekarników i okapów na rynku. Wspieramy zarówno małych krajowych producentów, jak i międzynarodowych potentatów. Między innymi Globo, Bosch, Amica, Samsung, Siemens, Teka, Beko, Whirpool, LG, Candy, Hotpoint Ariston, AEG, IKEA, Sharp, Hoover, Indesit, Elektrolux, Gorenje, Bomann, Mastercook, Miele, Zanussi.

Jesteśmy Twoją prawą ręką

Występujemy jako Twój reprezentant i gwarantujemy maksymalne zadowolenie z Twojego wsparcia klienta.

Gwarantujemy kompleksowe podejście do napraw i cenimy współpracę z Tobą. Staramy się świadczyć usługi tak, aby Twój klient czuł jakość obsługi klasy premium. Gdy klient dzwoni z problemem, sprawdzasz dostępne terminy na dziś, jutro lub dowolny dzień i od razu umawiasz wizytę serwisową.

Konserwator
Konserwator

Partnerskie warunki

Dbamy, by nasza relacja była oparta o zadowolenie obu stron.

Stosujemy uczciwy, godzinowy cennik. Za proste wizyty trwające do jednej godziny płacisz zawsze stałą kwotę. Jeśli jest to mało typowy sprzęt lub wymaga dłuższego czasu bądź kilku wizyt – nadal rozliczamy się zgodnie z cennikiem godzinowym. To sprawia, że możesz zamawiać nasze wizyty u swoich klientów bez ustalania kosztów – ponieważ zawsze są z góry znane.

Po każdej wizycie otrzymujesz fakturę VAT, możliwość odroczonej płatności przelewem nawet do 31 dni, wygodny łańcuch dostaw części do naszej firmy i – jeśli jest to potrzebne – każdorazowo wypełniony protokół serwisowy Twojej firmy. Możemy umówić się z Twoim klientem samodzielnie lub możesz wybrać jeden z naszych terminów.

Jesteśmy zawsze dostępni. Twój klient czeka zwykle od kilku, do kilkunastu godzin na wizytę. Żaden serwis autoryzowany i pogwarancyjny nie działa tak szybko i tak skutecznie. To jakość, pod którą Twoja firma może się podpisać.

Jeśli serwis Twoich urządzeń wymaga przeszkolenia, nasi pracownicy mogą przejść szkolenie w siedzibie naszej firmy lub w Twojej placówce. Tak, aby jeszcze lepiej wspierać Twoich klientów i gwarantować największą skuteczność.

Współpraca z nami gwarantuje szereg oszczędności. Pracownicy na miejscu, najczęściej w terenie i gotowi do działania. Wysyłani do klientów wtedy, gdy jest to potrzebne. Gdy wizyty nie są potrzebne, nie płacisz za utrzymanie pracowników, samochody czy lokalny oddział.

Jeśli dla nawiązania współpracy konieczne jest uzyskanie autoryzacji, chętnie porozmawiamy o przejściu koniecznego procesu na bezpośrednim spotkaniu z naszym pracownikiem.

Zobacz nasze pozostałe usługi.

Hydraulik, Złota Rączka czy serwis AGD.
Hydraulik

HYDRAULIK

Awarie, montaż, podłączenia.
Pogotowie elektryczne

ELEKTRYK

Usuwanie awarii, montaż, diagnoza.
Wymiana zamków

ZŁOTA RĄCZKA

Montaż luster, karniszy, obrazów itd.

Umów błyskawiczną wizytę

Sprawdź, jak szybko możemy się spotkać

O nas

kontakt@usterka.pl
Stanisławowska 47, Wrocław
Wrocławska 67, Kraków
Aleja Waszyngtona 2B, Warszawa
NIP: 646-286-02-37

Kontakt telefoniczny

(pn-pt, 8:00-16:00; jeśli infolinia jest nieczynna, napisz do nas SMS lub e-mail, a oddzwonimy)

Nasze usługi oferujemy pod frazami elektryk Wrocław i Hydraulik Wrocław dla Wrocławia, Elektryk Kraków i Hydraulik Kraków dla Krakowa, Elektryk Warszawa i Hydraulik Warszawa dla Warszawy. Usługi elektryczne i hydrauliczne to podstawa naszej działalności. Ponadto ofertę uzupełnia naprawa pralek Wrocław czy naprawa zmywarek Wrocław. Na życzenie naszych klientów oferujemy również podłączanie płyt indukcyjnych Wrocław.