Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa płyt? Wybierz termin on-line
naprawa płyt indukcyjnych

Płyty indukcyjne czy też elektryczne zdecydowanie stają się dzisiaj coraz bardziej popularne. Z jakiego powodu? Przede wszystkim mieszkańcy miejscowości Piaseczno kupują je coraz chętniej z uwagi na ich bardzo wysoką wygodę oraz bezpieczeństwo. O takie płyty naprawdę trudno się oparzyć, ponadto tutaj nie ma gazu, a zatem ogólnie mieszkanie jest znacznie bardziej bezpieczne. Gdzie jednak należy się zgłosić, kiedy będzie konieczna naprawa płyt? Wówczas zdecydowanie najlepszym miejscem będzie dobrej jakości serwis AGD.

Naprawa płyt - cennik

Naprawa płyt wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Piaseczno i okolice (w tym całe Mazowieckie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Miasto Piaseczno

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.07.2023 12:07 • Teresa z: Piaseczno • Naprawa płyt grzewczych
Płyta wariuje - samoistnie się włącza/wyłącza.

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGDPiaseczno
Zgłoszenie dotyczyło awarii lewych pól grzewczych płyty indukcyjnej marki Electrolux. Po włączeniu, przekaźnik nie uruchamiał się, a pola nie nagrzewały się. W trakcie demontażu zauważono obecność blaszki od obudowy między przewodami L i PE, co mogło prowadzić do licznych zwarć. Pomimo braku widocznych uszkodzeń innych elementów, po usunięciu blaszki i ponownym montażu, górne lewe pole nadal nie funkcjonowało prawidłowo, a próba włączenia dolnego lewego pola spowodowała zwarcie. Stwierdzono przypalenia przy stykach N i P oraz zwarcie na tranzystorach mocy dolnego lewego pola. Usunięto uszkodzone tranzystory, aby umożliwić korzystanie z prawej strony płyty. 
Serwis AGDPiaseczno
Problem z kuchenką indukcyjną Mastercook polegał na wyschniętych kondensatorach na płycie zasilającej, zarówno w module master, jak i slave. 
Serwis AGDPiaseczno
Wymieniono małe pole grzejne w płycie indukcyjnej Mastercook.
Serwis AGDPiaseczno
Klient zgłosił problem z niedziałającą płytą indukcyjną Ikea Matmassig, która po burzy wyświetlała kod E8 21. Po wizycie fachowca płyta działała poprawnie. Sprawdzono instalację elektryczną, która była prawidłowo podłączona oraz wykazywała odpowiednie napięcie.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Piaseczno praca