ceramiczna płyta gazowa DynaCook x4, płyta Dynaxo, płyta gazowa Dynaxo

Szukasz nowoczesnej płyty gazowej, która będzie świetną alternatywą dla płyty indukcyjnej? Z pewnością zainteresuje Cię płyta DynaCook x4 producenta Dynaxo. Przeczytaj nasz dzisiejszy wpis i dowiedz się więcej na temat tego urządzenia.

Płyta DynaCook x4 – co ją wyróżnia?

Jest to gazowa płyta ceramiczna firmy Dynaxo. Oznacza to, że płyta Dynaxo łączy tanie koszty eksploatacji kuchenki gazowej z wyglądem i funkcjonalnością nowoczesnych płyt ceramicznych. Umożliwia szybkie przygotowywanie potraw, a co najważniejsze wyczyścimy ją znacznie szybciej niż tradycyjną płytę gazową. Dzięki gładkiej powierzchni usunięcie wszelkich zabrudzeń i tłuszczu nie sprawia najmniejszych trudności. Płyta jest wyposażona również w 4 palniki najnowszej generacji Flexible Heating Zone, przeznaczone do różnej wielkości garnków. Ciekawe jest również ich ergonomiczne rozmieszczenie. Sprawia ono, że gotowanie w kilku naczyniach jednocześnie nie stanowi najmniejszego problemu.

Płyta DynaCook x4 posiada aż 18-stopniową skalę poziomów gotowania, co umożliwia bardziej precyzyjne dopasowanie parametrów niż w tradycyjnych kuchenkach. Płyta Dynaxo ma również wiele zabezpieczeń, między innymi kontrolę rodzicielską, chroniącą przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia. Znajdziemy tutaj też jonizacyjne zabezpieczenie ulatniania się gazu oraz sygnalizację w przypadku braku jego dopływu. Na uwagę zasługuje także duży, czytelny wyświetlacz oraz sensorowe sterowanie. O nagrzaniu pól grzejnych świadczy duża litera „H”, a mała litera „h” wskazuje, że są one jeszcze ciepłe.

Płyta DynaCook x4 – dane techniczne

Płyta Dynaxo ma 730 mm długości, 520 mm szerokości i 75 mm głębokości. Jest dostępna w eleganckim, ponadczasowym kolorze czarnym i posiada 4 pola grzejne. Największy pomieści garnki i patelnie o średnicy od 180 do 220 mm. Znajdziemy tu również dwa pola na garnki o średnicy od 140 do 180 mm. Najmniejszy z nich jest idealny dla naczyń o średnicy od 105 do 145 mm. Na rynku dostępna jest również płyta Dynaxo z 5 polami grzejnymi – DynaCook x5, która spełni oczekiwania bardziej licznych rodzin.

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Płyta Dynaxo opinie

Płyta DynaCook x4 posiada wiele pozytywnych opinii. Na szczególną uwagę zasługuje jej łatwość obsługi oraz czyszczenia. Użytkownicy chwalą także wygodne rozmieszczenie pól grzejnych oraz ich moc. Wśród wymienianych pozytywnych cech płyty często pojawia się także atrakcyjny wygląd oraz wysoka jakość wykończenia.

Płyta DynaCook x4 cena

Płytę można kupić od 3489 złotych. Biorąc pod uwagę jej funkcjonalność, wykończenie oraz energooszczędność, śmiało może ona konkurować z płytami indykacyjnymi. Dodatkowo nie wymaga użycia specjalnych, ferromagnetycznych garnków jak w przypadku indukcji. Jeśli szukasz nowoczesnej płyty gazowej, z pewnością warto zwrócić uwagę na urządzenie marki Dynaxo.

 

To może Cię zainteresować:

Czyszczenie płyty indukcyjnej – sprawdź praktyczne porady!

Płyta indukcyjna nie grzeje?

 

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa płyt, Serwis AGD