serwis agd

Sprawdzony Serwis AGD z miasta Szczecin

  Zaobserwowałeś niepokojące anomalie w działaniu Twojej pralki? Nie podgrzewa wody, brudzi ubrania, bardzo hałasuje albo cieknie z niej woda? Szybka reakcja pozwoli na naprawę zepsutego sprzętu. Zwlekając z wizytą specjalisty możesz doprowadzić do pogłębienia awarii a co za tym idzie konieczności wymiany sprzętu na nowy. Naprawiamy sprzęt AGD wszystkich marek – pralki, zmywarki, piekarniki i płyty. Serwis AGD Szczecin cieszący się ogromnym zaufaniem, dobre opinie na nasz temat sprawdzisz w popularnych wyszukiwarkach. 

  Serwis AGD działający w Szczecinie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu wszystkich dostępnych na rynku producentów. Błyskawiczne terminy – nawet dziś lub jutro. Oferujemy naprawę sprzętu takiego jak pralki, piekarniki, płyty, zmywarki. Pracujemy z użyciem profesjonalnego, certyfikowanego sprzętu i narzędzi. Większość napraw jesteśmy w stanie przeprowadzić w ciągu pierwszej wizyty. Usuwamy m.in. wycieki ze sprzętu, wymieniamy zużyte części. Po wpisaniu hasła serwis AGD Szczecin zajmujemy pierwsze miejsca w wyszukiwarkach. Możliwość płatności kartą i gotówką.

  Serwis AGD - cennik

  Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

  Miasto Szczecin

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.