Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa pralek? Wybierz termin on-line
naprawa pralek

Naprawa pralek Szczecin

Twoja pralka nie wiruje? Chcesz, aby przyjrzał się jej dobry serwisant AGD ze Szczecina? Zależy Ci na jakości i dobrej cenie? Z pewnością zainteresuje Cię nasza usługa naprawa pralek w Szczecinie. Zapewniamy szybkie i skuteczne naprawy pralek oraz ekspresowe wizyty. Ponadto umożliwiamy wygodną rezerwację terminów online.

Serwis pralek Szczecin

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi fachowcami, którzy są w stanie szybko i trafnie zdiagnozować problem oraz usunąć zaistniałą usterkę. Nasi serwisanci AGD ze Szczecina posiadają przy sobie wiele części zamiennych, dzięki czemu wiele awarii sprzętów jest usuwanych od ręki.

Naprawa pralek Szczecin Prawobrzeże

Zajmujemy się naprawą pralek u klienta. Dojeżdżamy pod każdy adres na terenie Szczecina oraz okolic. Termin wykonania usługi umówisz w kilku prostych krokach, wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy. Ponadto umożliwiamy wygodne płatności kartą lub gotówką.

Serwis pralek Samsung Szczecin

Jest Ci pilnie potrzebna naprawa pralki Bosch? A może serwis pralek Indesit lub naprawa pralek Whirlpool? Oferujemy serwis pralek Beko, Amica, Electrolux, Siemens, LG, Hoover oraz wielu innych marek. Nasi fachowcy stale poszerzają swoją wiedzę wraz z pojawiającymi się nowościami producentów.

Naprawa pralek Szczecin opinie

Jeśli nie znasz żadnego fachowca z polecenia i poszukujesz serwisanta AGD w Internecie, zawsze zapoznawaj się z opiniami na jego temat. To pomoże Ci uniknąć zatrudnienia nierzetelnego fachowca. W przypadku, gdy nie chcesz ryzykować, wybierz bezpieczną opcję, czyli serwisantów od usterka.pl. Od wielu lat zapewniamy skuteczne naprawy sprzętu AGD, o czym świadczą pozytywne opinie w sieci.

Naprawa pralek Szczecin cennik

Oferujemy atrakcyjne ceny na naprawę sprzętu AGD. Koszt wizyty sprawdzisz w trakcie rezerwacji wizyty. W przypadku konieczności wymiany czeci jej koszt zostanie doliczony do ceny wizyty.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Z usług serwisu usterka.pl skorzystałam 12 września. Wizytę udało mi się umówić "dopiero" na dwa dni po wykonaniu telefonu, a to tylko dlatego, że zależało mi na późnej, najbardziej obleganej godzinie (19:00). Serwisant przyszedł trochę wcześniej, na szczęście byłam już w domu. Naprawa pralki zajęła godzinę - czas został wykorzystany w pełni na sprawdzenie wszystkich możliwych przyczyn, mimo iż ta prawdziwa została zdiagnozowana już w pierwszych 15-20 minutach. Serwisant mógł więc dokonać szybkiej naprawy, olać resztę, pójść i zaoszczędzić czas, zamiast tego przyjrzał się pompie i innym częściom pralki. Atmosfera była super. Sprawność pralki mogłam przetestować dopiero kolejnego dnia, więc dostałam numer do serwisanta, żebym w razie problemu dzwoniła i dokona poprawek. Choćby bardzo się chciało - a ja wcale nie chcę :) - nie ma się do czego przyczepić. Od pierwszego telefonu aż po opuszczenie mojego domu przez serwisanta proces przebiegał idealnie. Życzę sobie i wszystkim kontaktu z samymi tak porządnymi specjalistami. Ode mnie maksymalna ocena i jak tylko pralka odmówi posłuszeństwa, będę wiedziała, pod jaki numer dzwonić.Ewa

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.11.2022 17:11 • Anatolii z: Szczecin • Naprawa pralek
pralka się nie włącza
🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.09.2022 07:09 • firma z: Szczecin • Naprawa pralek
AWARIA PRALKI - WHIRLPOOL, PO GW, ZACINA BĘBEN, DIODA POKAZUJE "SERWIS"
🗹 Wykonano
Data naprawy: 25.07.2022 15:07 • Violetta z: Szczecin • Naprawa pralek
pralka marki Amica nie skończyła prania, wyskoczył błąd E21
🗹 Wykonano
Data naprawy: 13.06.2022 15:06 • Katarzyna z: Szczecin • Naprawa pralek
Naprawa prali. Wymiana siłownika.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.04.2022 08:04 • Monika z: Szczecin • Naprawa pralek
Pralka bardz stuka przy wirowaniu beben przesuną się
🗹 Wykonano
Data naprawy: 15.02.2022 12:02 • Agnieszka z: Szczecin • Naprawa pralek
Pralka w zabudowie marki Whirpool. Problem z pobieraniem wody, kontrolka kranu pali się na czerwono. Pompa działa bez przerwy.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 24.11.2021 10:11 • Stanislau z: Szczecin • Naprawa pralek
Nie włącza się prałka - nie reaguje na właczenie do gniazdka, jednakże samo gniazdko normalnie działa w przypadku innych narzędzi. To może być skutkiem uszkodzenia kabla doprowadzającego prąd do prałki (chociaż nie wygłąda na uszkodzony) lub innego problemu związanego z doprowadzeniem prądu do prałki
🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.09.2021 07:09 • Sara z: Szczecin • Naprawa pralek
Podczas prania woda wycieka z pralki, filtr został przeczyszcxony
🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.06.2021 12:06 • Maria z: Szczecin • Naprawa pralek
Zgłaszany błąd pralki HEI, jak się dowiedziałam, chodzi o błąd grzałki

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca