Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa zmywarek? Wybierz termin on-line
naprawa zmywarek

Naprawa zmywarek Szczecin Prawobrzeże

Twoja zmywarka nie domywa naczyń? A może zupełnie się nie włącza? Niedziałający sprzęt to bez wątpienia źródło stresu oraz utrudnienie w wykonywaniu codziennych obowiązków. Dlatego nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszej usługi naprawa zmywarek w Szczecinie. Zapewniamy pomoc najlepszych serwisantów AGD w okolicy, którzy mają za sobą dziesiątki, a niekiedy nawet setki tysięcy napraw.

Serwis zmywarek Szczecin

Szukasz szybkiej pomocy w naprawie sprzętu AGD? Zapewniamy błyskawiczne terminy wizyt, zwykle odwiedzamy naszych klientów nawet tego samego dnia. Ponadto oferujemy wizyty siedem dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Nie musisz wykonywać telefonów, żeby umówić wizytę, wystarczy, że wypełnisz nasz formularz online.

Pogwarancyjna naprawa zmywarki Szczecin

Jest Ci pilnie potrzebna naprawa zmywarki Bosch? A może serwis zmywarek Samsung? Z nami naprawisz urządzenie każdej marki. Szczegółową listę obsługiwanych producentów znajdziesz poniżej. Nasi fachowcy mają przy sobie w trakcie wizyty wiele części zamiennych, dlatego są w stanie dokonać wielu napraw w trakcie jednego spotkania. W przypadku konieczności wymiany podzespołów, ich koszt jest doliczany do ostatecznego kosztu wizyty.

Naprawa zmywarek Szczecin Chmielewskiego

Dojeżdżamy do klientów na terenie Szczecina i okolic. Za wykonana pracę możesz zapłacić gotówką lub kartą.

 

Naprawa zmywarek - cennik

Naprawa zmywarek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Gorąco polecam usterka.pl. Po miesięcznym oczekiwaniu na naprawę (pogwarancyjną) zmywarki przez autoryzowany serwis producenta zdecydowałam się skorzystać z usług oferowanych na usterka.pl i jestem bardzo zadowolona. Umówienie wizyty bardzo wygodne poprzez formularz internetowy, kontakt świetny, wizyta już następnego dnia. Pan przyjechał o umówionej porze, miał przy sobie potrzebną część i naprawił zmywarkę w niecałą godzinę. Wykazał się fachowością i wysoką kulturą osobistą. Cena usługi konkurencyjna w stosunku do wspomnianego wcześniej serwisu producenta. Jeśli zajdzie taka potrzeba w przyszłości, z przyjemnością skorzystam ponownie z usług firmy usterka.pl. Jeszcze raz polecam!Marysia

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 20.09.2023 10:09 • Joanna z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Nie wchodza programy stoi woda bosch
🗹 Wykonano
Data naprawy: 01.08.2023 06:08 • Bogdan z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Kernau KDI 46411, błąd F1, słychać cały czas pompę, podejrzenie usterki czujnika poziomu wody
🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.06.2023 06:06 • Iga z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka cieknie od spodu - brak błędów.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 08.12.2022 17:12 • Renata z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka nie odprowadza wody
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.10.2022 06:10 • Wojciech z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka buczy (pompa?) jak tylko ją włączy się do prądu - nawet jak nie jest włączona na żaden konkretny program i nie powinna nic robić.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.09.2022 14:09 • Leszek z: Szczecin • Naprawa zmywarek
prawdopodobne uszkodzenie termostatu -kod błędu " 5 "
🗹 Wykonano
Data naprawy: 20.07.2022 14:07 • Dorota z: Szczecin • Naprawa zmywarek
Zmywarka hotpoint po wlaczeniu jakiehokolwiek programu wyswietla sie nr15 i zmywarka nie myje
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.05.2022 09:05 • firma z: Szczecin • Naprawa zmywarek
AWARIA ZMYWARKI, FIRMY HOT POINT ARISTON, MA 6 LAT, PO GWARANCJI BŁĄD F15, ZMYWARKA ZATRZYMUJE SIĘ W CZASIE MYCIA PO PEWNYM OKRESIE, NIE KOŃCZY ETAPU ZMYWANIA
🗹 Wykonano
Data naprawy: 25.03.2022 10:03 • firma z: Szczecin • Naprawa zmywarek
AW. ZMYWARKI, WHIRPOOL, 7-LETNI OKOŁO, PO GW. WYŚWIETLA SIĘ CO JAKIŚ CZAS BŁĄD NA ZMYWARCE E6, F4, WYŁĄCZA SIĘ TEŻ ZMYWARKA, ALBO NIE PODGRZEWA PRAWIDŁOWO WODY DO ODPOWIEDNIEJ TEMPERATURY.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 31.01.2022 16:01 • Damian z: Szczecin • Naprawa zmywarek
W zmywarce stoi woda. Po cyklu mycia, woda nie odpompowała. Rury sprawdzone.

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGD Szczecin
Fachowiec naprawił zmywarkę, która nie działała prawidłowo z powodu niewłaściwego użytkowania. Po resecie urządzenia, wszystkie elementy - pompa myjąca, grzałka i pompa odpływowa - działają poprawnie.
Serwis AGD Szczecin
Fachowiec odblokował pompę odpływową w pralce marki Bosch, która zatrzymała się w trakcie prania i nie odprowadzała wody.
Serwis AGD Szczecin
Panel z przyciskami włączenia i trybów obniżył się pod poziom obudowy. Fachowiec stwierdził, że panel przedni jest pęknięty. 
Serwis AGD Szczecin
Fachowiec sprawdził hydrostat i komorę hydrostatu w zmywarce marki Electrolux, która wcześniej przeciekała. Wyczyszczono również śmigło górne. Zmywarka teraz działa prawidłowo i pobiera odpowiednią ilość wody. Fachowiec zaleca regularne stosowanie soli oraz ostrożność przy użyciu innych detergentów, szczególnie płynów do mycia naczyń.
Serwis AGD Szczecin
Fachowiec zresetował programator w zmywarce Siemens, co przywróciło prawidłowe działanie wszystkich funkcji. Zauważył również widoczne zużycie dolnej uszczelki drzwi i zasugerował jej wymianę w razie pojawienia się wycieku.
Serwis AGD Szczecin
Podczas diagnostyki stwierdziłem uszkodzenie pompy myjącej. 
Serwis AGD Szczecin
Fachowiec wymienił uszczelkę misy myjącej w zmywarce. Po naprawie urządzenie działa poprawnie.
Serwis AGD Szczecin
Fachowiec naprawił uszkodzony wąż odpływowy w zmywarce marki Amica, stosując do tego celu specjalistyczną taśmę. Należy odczekać 24 godziny, aby klej mógł całkowicie wyschnąć. W przypadku powtórzenia się problemu, zaleca się wymianę węża na nowy. 
Serwis AGD Szczecin
Fachowiec udrożnił pompę odpływową zmywarki, która była zatkana pestkami.
Serwis AGD Szczecin
Przeprowadzono wymianę pompy grzewczej.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca