Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Sprzątanie po remontach? Wybierz termin on-line

Sprzątanie po remontach

Sprzątanie po remontach to niezwykle pracochłonne zajęcie. Szukasz pomocy w tym zakresie? Wybierz sprzątanie poremontowe od usterka.pl! Zapewniamy wsparcie sprawdzonych i pracowitych osób, które doprowadzą do porządku każdą przestrzeń po remontowym rozgardiaszu.

Sprzątanie po remontach od usterka.pl – dlaczego warto wybrać wynajem pracowników?

Wynajem pracowników na godziny obejmuje pomoc pracowników bez specjalizacji w atrakcyjnych cenach. Oferujemy wsparcie w pakietach na 4 lub 8 godzin. Stawiamy na współpracę z osobami, które podchodzą do powierzonych zadań z największym zaangażowaniem. Dzięki wymagającemu procesowi rekrutacji wyłaniamy spośród setek chętnych osób do pracy tylko te, które odznaczają się najwyższą kulturą osobistą oraz pracowitością. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pojawia się u Ciebie najlepsi pracownicy na godziny w okolicy! Obsługujemy większość dużych miast w Polsce oraz ich okolic, ponieważ wielu naszych pracowników jest zmotoryzowanych.

Sprzątanie po remontach – co jeszcze zyskujesz?

Outsourcing pracowników to naprawdę wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na samodzielne poszukiwanie pracowników. Nie musisz martwić się żadnymi kwestiami biurowo-kadrowymi, ponieważ wszelkie formalności leżą po naszej stronie. Zachęcamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa budowlane oraz deweloperów.

Sprzątanie po remontach – jakie prace możesz nam zlecić

Nasz pracownik fizyczny na godziny pomoże uporządkować Ci każde pomieszczenie, wykonując takie czynności jak zamiatanie, odkurzanie, wynoszenie gruzu, przenoszenie materiałów budowlanych, uprzątniecie terenu wokół remontowanego budynku oraz wiele innych prac.

Nie czekaj i nawiąż z nami współpracę już teraz. Wypełnij formularz online lub skontaktuj się z nami telefonicznie!

 

Sprzątanie po remontach - cennik

Cennik uzależniony jest od czasu, na który chcesz wykupić pomoc pracownika, a także miejsca i zakresu usługi. Skorzystaj z formularza, aby zobaczyć ofertę i zweryfikować dostępne terminy.