Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wynajem pracowników dla firm? Wybierz termin on-line

Interesuję Cię wynajem pracowników na godziny? Szukasz wsparcia dla Twojej firmy, jednak nie masz czasu na samodzielną rekrutację pracowników? Zależy Ci na współpracy z rzetelną firmą? Nie czekaj i już teraz skorzystaj z naszej oferty – wynajem pracowników dla firm.

Wynajem pracowników dla firm od usterka.pl = najwyższa jakość

Nasze procesy rekrutacji pozwalają znaleźć sumienne, kulturalne i pracowite osoby, zainteresowane wykonaniem różnych prac dla Twojej firmy. Współpracujemy z osobami bez konkretnych uprawnień i kwalifikacji, dlatego możesz zlecić im proste zadania w bardzo atrakcyjnej cenie! Oferujemy pomoc w pakietach 4- lub 8- godzinnych. Nasi pracownicy na godziny pojawią się punktualnie w wyznaczonym terminie i wykonają niezbędne prace. Wielu naszych pracowników posiada samochód, dlatego bez trudu dotrą zarówno do centrum, jak i podmiejskich terenów. Obsługujemy wiele miejscowości oraz ich okolic – szczegółowe informacje na ten temat, znajdziesz klikając na poszczególne miasta lub rezerwując wizytę online.

Wynajem pracowników dla firm – co zyskujesz?

Outsourcing pracowników to bardzo wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Nie musisz zajmować się żadnymi formalnościami związanymi z zatrudnianiem pracownika, jak również rozliczać jego pracy. Dzięki temu oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na inne działania w Twojej firmie!

Wynajem pracowników dla firm – jakie prace wykonujemy?

Oferowana przez nas dzierżawa pracowników dotyczy prostych prac na godziny. Nasz pracownik na godziny zajmie się takimi czynnościami, jak na przykład wnoszenie mebli, przeprowadzki biur (pomoc w przeprowadzkach, bez transportu), skręcanie mebli biurowych, prace porządkowe i konserwatorskie, np. drobne naprawy, wynoszenie śmieci.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Wynajem pracowników dla firm - cennik

Cennik uzależniony jest od czasu, na który chcesz wykupić pomoc pracownika, a także miejsca i zakresu usługi. Skorzystaj z formularza, aby zobaczyć ofertę i zweryfikować dostępne terminy.