Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wynajem pracowników? Wybierz termin on-line

Wynajem pracowników cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pracownik fizyczny na godziny do prostych prac to oferta zachowująca świetny stosunek ceny do jakości. Osoby pracujące w usterka.pl przechodzą przez wiele etapów rekrutacji. Dzięki temu współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi, obowiązkowymi, pracowitymi i kulturalnymi osobami, które wykonają zlecone prace terminowo oraz dokładnie.

Wynajem pracowników od usterka.pl – dlaczego to się opłaca?

Outsourcing pracowniczy zyskuje na popularności. Coraz częściej zewnętrzne firmy outsourcingowe zajmują się rekrutacją pracowników zarówno do prostych prac, jak i na stanowiska wyższego szczebla, wyręczając pracodawcę w zakresie rekrutacji. Agencja pracy przejmuje także wszelkie formalności związane z zatrudnieniem, rozliczaniem pracy oraz nadzorowaniem grafiku. Wybierając usterka.pl nie musisz obawiać się nieefektywnych rekrutacji, problemów z terminowością, naliczaniem wynagrodzenia pracownika oraz wieloma innymi zadaniami. Zadbamy o każdy szczegół naszej współpracy, a Twoim obowiązkiem będzie jedynie opłacenie faktury.

Wynajem pracowników na godziny od usterka.pl

Możesz nawiązać z nami stałą współpracę lub zlecać wykonanie konkretnych czynności tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Dlatego nasza oferta nie jest skierowana wyłącznie do firm, ale również osób prywatnych, które potrzebują wsparcia np. w ogrodzie lub przy sprzątaniu po wykonanym remoncie domu. Oferujemy wynajem pracowników na godziny w pakietach 4 lub 8-godzinnych, zapewniając atrakcyjne ceny. W większości przypadków nasi pracownicy są zmotoryzowani, dlatego obsługujemy nie tylko centra, ale również obrzeża miast i tereny podmiejskie.

Wynajem pracowników od usterka.pl – jakie prace możesz nam zlecić?

W ramach współpracy oferujmy takie usługi jak:

Wynajem pracowników dla firm – zakres prac obejmuje między innymi pakowanie mebli i dokumentów przed przeprowadzką, przeprowadzki, drobne prace porządkowe, prace konserwatorskie, skręcanie mebli biurowych.

Sprzątanie po remontach – oferujemy gruntowne porządki, takie jak zamiatanie, mycie podłóg i okien, usuwanie plam po farbach i innych produktach budowlanych, wynoszenie gruzu.

Drobne prace w ogrodzie – decydując się na wynajem pracownika, zlecisz takie prace jak m.in. pielęgnacja roślin, zamiatanie, mycie kostki brukowej. Ponadto wykonujemy takie usługi, jak olejowanie i ścieranie tarasów oraz mebli ogrodowych, skręcanie mebli ogrodowych, skręcanie domków dla dzieci czy montaż trampolin.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj i już teraz umów pierwszą wizytę! Masz pytania lub wątpliwości? A może chcesz porozmawiać na temat stałej współpracy? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu dostępnym na stronie usterka.pl.

Wynajem pracowników - cennik

Cennik uzależniony jest od czasu, na który chcesz wykupić pomoc pracownika, a także miejsca i zakresu usługi. Skorzystaj z formularza, aby zobaczyć ofertę i zweryfikować dostępne terminy.