Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Drobne prace w ogrodzie? Wybierz termin on-line

Drobne prace w ogrodzie

Pielęgnacja ogrodu nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza gdy posiadamy dużą przydomową przestrzeń. Dokładając do tego codzienne obowiązki, ciężko wygospodarować czas na drobne prace w ogrodzie. Jeśli chcesz zlecić drobne prace ogrodowe zewnętrznej firmie, z pewnością zainteresuje Cię wynajem pracowników na godziny od usterka.pl.

Outsourcing pracowniczy – prace ogrodnicze

Wybierając drobne prace w ogrodzie od usterka.pl zyskujesz pewność, że powierzone zadania zostaną wykonane dokładnie i terminowo. Nasi pracownicy na godziny to sprawdzone, kulturalne i pracowite osoby. Dzięki temu nie musisz martwić się, że ogrodnik na godziny nie pojawi się w wyznaczonym terminie lub pozostawi po sobie nieporządek. Większość naszych pracowników jest zmotoryzowana, dlatego bez trudu dotrą zarówno do centrum miasta, jak i do terenów podmiejskich.

Drobne prace w ogrodzie – zakres obowiązków

Nasz pracownik na godziny nie posiada konkretnej specjalizacji, dlatego zlecisz mu proste, drobne prace ogrodowe. Oferujemy pomoc w pakietach 4- lub 8- godzinnych. Jakie zadania wykonujemy?

Pielęgnacja ogrodów

Pod tym pojęciem kryje się pielęgnacja roślin, przycinanie krzewów, czy podlewanie kwiatów. Ponadto dbamy o estetykę ogrodu, oferując koszenie trawy, grabienie liści, grabienie trawy czy odchwaszczanie i karczowanie.

Pielęgnacja architektury ogrodowej

Drobne prace w ogrodzie nie ograniczają się jedynie do roślin oraz takich czynności jak koszenie trawników. Nasza oferta obejmuje również takie zadania jak olejowanie i szlifowanie tarasów, zabezpieczanie altan na zimę, skręcanie mebli ogrodowych, montaż pergoli, skręcanie domków dla dzieci czy trampolin.

Drobne prace na godziny

Ponadto nasi pracownicy na godziny zadbają o porządek w Twoim ogrodzie, wykonując takie prace, jak czyszczenie kostki brukowej, zamiatanie, odśnieżanie, malowanie płotów, balustrad i ogrodzeń oraz mycie schodów.

 

Drobne prace w ogrodzie - cennik

Cennik uzależniony jest od czasu, na który chcesz wykupić pomoc pracownika, a także miejsca i zakresu usługi. Skorzystaj z formularza, aby zobaczyć ofertę i zweryfikować dostępne terminy.