outsourcing pracowniczy dlaczego warto, wynajem pracowników na godziny, wynajem pracowników dla firm, drobne prace ogrodowe, sprzątanie po remontach

Wynajem pracowników na godziny to wygodne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych. Współpracując z rzetelną agencją outsourcingową można pewność, że zlecone prace zostaną wykonane sprawnie, terminowo i z dbałością o szczegóły. Jakie inne zalety ma outsourcing pracowniczy? Jakie prace możesz zlecić w ramach współpracy z usterka.pl? Przeczytaj nasz dzisiejszy wpis i dowiedz się więcej!

Outsourcing pracowniczy – co to jest i dlaczego warto wybrać outsourcing pracowniczy?

Outsourcing pracowników polega na powierzeniu wewnętrznych procesów i prac firmy zewnętrznemu podmiotowi. Agencja pracy lub firma pośrednicząca zapewnia wsparcie pracowników, którzy są w stanie wykonać zlecane prace. Jest to wygodna forma, ponieważ nie wymaga od pracodawcy zajmowania się kwestiami rekrutacji, zatrudnienia i rozliczenia pracowników zewnętrznych, ponieważ ten obowiązek spoczywa na firmie outsourcingowej. Outsourcing pracowniczy jest rozliczany w formie faktury, dlatego jest to dużo prostszy sposób, niż rozliczanie pracy zatrudnionych na podstawie umów pracowników. Tym samym wynajem pracowników na godziny zdejmuje z pracodawcy konieczność pilnowania zobowiązań urzędowych, m.in. z ZUS i US.

A może leasing pracowniczy?

Takie rozwiązanie oferują agencje pracy tymczasowej, wypożyczając pracowników firmom na pewien czas. W tej sytuacji formalnym pracodawcą staje się firma zlecająca pracę. To korzystne rozwiązanie, gdy pracownik firmy przebywa na urlopie macierzyńskim czy zwolnieniu lekarskim i potrzebne jest szybkie zastępstwo. Praca tymczasowa w ramach leasingu pracowniczego nie jest jednak pozbawiona wad i wymaga zaangażowania ze strony leasingobiorcy. Do zadań nowego pracodawcy należy między innymi ewidencjonowanie czasu pracy oraz wyplata wynagrodzenia. To rozwiązanie sprawdza się jednak najczęściej w przypadku potrzeby znalezienia w krótkim czasie osoby z konkretną specjalizacją. Jeśli poszukujesz pracowników do prostych prac, niewymagających kwalifikacji, interesuje Cię wynajem pracowników na godziny, decydowanie lepszą opcją jest outsourcing pracowniczy.

Wynajem pracowników na godziny z usterka.pl

Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz wynajem pracowników w pakietach na 4 lub 8 godzin w atrakcyjnej cenie. To co nas wyróżnia, to współpraca z osobami odznaczającymi się wysoką kulturą osobistą, dużą motywacją do działania oraz szybkim i dokładnym wykonywaniem powierzonych prac. Dodatkowo większość naszych pracowników przechodzi szkolenia wstępne oraz jest zmotoryzowana. Nie musisz martwić się formalnościami – przejmujemy obsługę administracyjno-kadrową, np. kwestie umów czy obsługę płac. Ponadto nasz dział HR szybko odnajduje odpowiednie osoby do wykonania powierzonych prac, odpowiadając na dynamiczne zmiany w zakresie zapotrzebowania kadrowego firmy. Wynajem pracowników na godziny pozwala zaoszczędzić Twój czas, który możesz przeznaczyć na rozwój firmy!

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Wynajem pracowników na godziny – co obejmuje nasza oferta

Oferujemy pomoc w zakresie drobnych prac nie wymagających specjalizacji w bardzo atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz między innymi:

Wynajem pracowników dla firm

W ramach współpracy zapewniamy:

 • Przeprowadzki;
 • przenoszenie mebli;
 • skręcanie mebli biurowych;
 • prace konserwatorskie.

Sprzątanie po remontach

Zwykle ciężko jest doprowadzić samodzielnie do należytego porządku wyremontowaną powierzchnię. Oferujemy między innymi wynajem pracowników na godziny w zakresie:

 • odkurzanie i zamiatanie;
 • wywóz pozostałości po pracach, w tym wynoszenie gruzu.

Drobne prace w ogrodzie

Utrzymanie ogrodu wymaga dużo pracy. Na szczęście nasz outsourcing pracowniczy pozwala cieszyć się pięknym ogrodem bez wielkiego wysiłku. Nasi pracownicy na godziny wykonają dla Ciebie drobne prace ogrodowe, takie jak:

 • Pielęgnacja ogrodów (koszenie trawy, grabienie liści, nawadnianie ogrodów, odchwaszczanie, pielęgnacja roślin, przycinanie krzewów, zabezpieczenia roślin przed zimą);
 • Malowanie płotów, balustrad i ogrodzeń;
 • Skręcanie mebli ogrodowych;
 • Zajmowanie się architekturą ogrodniczą (olejowanie i szlifowanie tarasów, malowanie altan, montaż pergoli, skręcanie domków dla dzieci, skręcanie trampolin);
 • Prace porządkowe (zamiatanie, mycie kostki brukowej i elewacji, czyszczenie rynien);
 • Układanie kostki brukowej.

Outsourcing pracowniczy to wygodne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić przede wszystkim czas. Wybierz wynajem pracowników na godziny od usterka.pl i ciesz się najwyższą jakością usług! Aby poznać szczegóły, wypełnij nasz formularz online lub skontaktuj się pod numerem podanym na stronie!

To może Cię zainteresować:

Parawan nawannowy – jaki wybrać i na co zwrócić uwagę?

Pompa CO nie działa – jak zdiagnozować awarię?

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Jak prać firanki w pralce?

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Wynajem pracowników, Wynajem pracowników na godziny