language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
pomiary elektryczne Lublin

Sprawdzony Elektryk z miasta Kiełczów

  Przeprowadzasz remont mieszkania i poszukujesz profesjonalnego wykonawcy instalacji elektrycznych? Poszukujesz elektryka który wykona dla Ciebie drobniejsze prace takie jak montaż gniazdek elektrycznych czy włączników światła? Świadczymy pełen zakres usług elektrycznych, gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość, bezpieczeństwo i trwałość przeprowadzonych prac. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Elektryk Kiełczów cieszący się ogromnym gronem zadowolonych, stałych klientów a także bardzo dobrymi opiniami, które znaleźć możesz w popularnych wyszukiwarkach. 

  Elektryk działający w Kiełczowie w okolicznych miejscowościach. Szybkie terminy – nawet dziś lub jutro. Posiadamy długoletnie doświadczenie, świadczymy kompleksowe usługi elektryczne –  diagnozujemy i usuwamy awarie, dokonujemy okresowego kontrolowania i sprawdzania instalacji elektrycznych i zakładamy nowe instalacje, podłączamy urządzenia.. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia. Gwarancja bezpieczeństwa przeprowadzonych napraw. Po wpisaniu hasła elektryk Kiełczów zajmujemy czołowe pozycje w wyszukiwarkach, cieszymy się bardzo dobrymi opiniami zadowolonych klientów.

  Elektryk - cennik

  Elektryk posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik elektryka

  Nazwa usługiCena od
  Montaż i wymiana wyłączników 129 zł
  Montaż i wymiana gniazdek 129 zł
  Wymiana bezpieczników 129 zł
  Montaż i wymiana lamp 129 zł
  Pomiary elektryczne 299 zł
  Instalacja domofonów 129 zł
  Podłączanie płyt indukcyjnych 129 zł
  Pogotowie elektryczne 129 zł
  Wymiana tablicy rozdzielczej (do 24 modułów) 599 zł
  Przesunięcie gniazdka (do 1m) 178 zł
  Usuwanie awarii elektrycznych 129 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: części czekają na miejscu, bez przeróbek instalacji, usługa trwa do godziny. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Kiełczów

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.