Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wynajem pracowników na godziny? Wybierz termin on-line

Interesuję Cię wynajem pracowników na godziny? Nie masz czasu na samodzielne prowadzenie rekrutacji, nadzorowanie dokumentacji i pracy zatrudnionej osoby? Z pewnością zainteresuje się wynajem pracownika na godziny od usterka.pl!

Wynajem pracowników na godziny od usterka.pl to gwarancja jakości

Zatrudniamy wyłącznie sumienne, pracowite i kulturalne osoby, które poradzą sobie z wykonaniem każdej zleconej pracy. Nasi pracownicy na godziny w większości przypadków posiadają samochód, dlatego bez trudu pojawią się punktualnie w wyznaczonym miejscu oraz terminie. Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia wstępne dla pracowników, aby mogli jeszcze bardziej wydajnie wykonywać powierzone im prace. Oferujemy wykonywanie prostych prac w atrakcyjnych cenach, w pakietach na 4 lub 8 godzin, dlatego nie czekaj i już teraz rozpocznij współpracę!

Wynajem pracowników na godziny – co jeszcze zyskujesz?

Outsourcing pracowniczy pozwala Ci uniknąć wszelkich formalności i czynności związanych z zatrudnianiem i rozliczaniem pracownika. Proces rekrutacji, dbanie o harmonogram grafiku, rozliczanie pracy, wyplata wynagrodzenia oraz inne kwestie biurowo-kadrowe przejmuje usterka.pl. Dzięki temu oszczędzasz cenny czas, który możesz przeznaczyć na rozwój firmy lub inne aktywności!

Wynajem pracowników na godziny – jakie prace możesz nam zlecić?

Wynajem pracownika na godziny z usterka.pl dotyczy prostych prac. W ramach współpracy oferujemy wynajem pracowników dla firm, drobne prace w ogrodzie oraz sprzątanie po remontach.

Wynajem pracowników dla firm

Nasz pracownik na godziny przeprowadzi w Twojej firmie takie prace, jak m.in. przenoszenie mebli, przeprowadzki (w tym pakowanie), skręcanie mebli biurowych, prace porządkowe i konserwatorskie, np. drobne naprawy, wynoszenie śmieci.

Sprzątanie po remontach

Generalny remont wiąże się z ogromnym nieporządkiem. Nasz pracownik fizyczny na godziny doprowadzi do stanu używalności każde pomieszczenie, wykonując takie czynności jak  zamiatanie, odkurzanie, wynoszenie gruzu oraz wiele innych prac.

Drobne prace w ogrodzie

Nasza działalność skupia się także na ogrodach, dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę, obejmującą takie prace, jak pielęgnacja roślin, malowanie płotów, skręcanie mebli ogrodowych, trampolin i domków dla dzieci, zamiatanie i mycie kostki brukowej oraz inne zlecone prace. Ponadto wykonujemy takie czynności jak grabienie liści, odśnieżanie, odchwaszczanie, karczowanie i podlewanie kwiatów.

Wynajem pracowników na godziny to tanie i wygodne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Zaoszczędź swój czas z usterka.pl i już teraz umów wizytę, wypełniając formularz online lub kontaktując się z nami telefonicznie!