language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
podłączanie płyt indukcyjnych

W Twojej kuchni miał miejsce remont i teraz chcesz, aby była ona nowoczesna? Postanowiłeś więc, że musisz zastąpić standardową kuchnię gazową, płytą indukcyjną? Ma ona o wiele bardziej nowoczesny i minimalistyczny wygląd, a do tego jest bardziej efektywna od klasycznej kuchenki. Jednak wyzwaniem może się okazać samo podłączenie płyty. Jest to zadanie dla elektryka, ponieważ mamy do czynienia z pracą w sieci elektrycznej. Dla mieszkańców Pruszcza Gdańskiego podłączanie płyt indukcyjnych wykonuje elektryk Pruszcz Gdański.

Podłączanie płyt indukcyjnych - cennik

Podłączanie płyt indukcyjnych wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Pruszcz Gdański i okolice (w tym całe Pomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Ekspresowa realizacja, nie spodziewałbym się

Miasto Pruszcz Gdański

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Pruszcza Gdańskiego w województwie Pomorskie. Zobacz: Elektryk Pruszcz Gdański praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.