Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Instalacje elektryczne? Wybierz termin on-line
instalacje elektryczne

Zdajesz sobie sprawę ile sprzętu wchodzi w skład instalacji elektrycznej w Twoim domu? Wiesz jak bardzo sieć instalacji jest rozległa? Instalacje elektryczne obejmują w zasadzie cały dom, m.in. bezpieczniki, sprzęt AGD, domofon, system alarmowy, lodówkę czy płytę indukcyjną, a także gniazdka i wyłączniki. Praca z siecią elektryczną, to typ pracy elektryka z uprawnieniami, który przede wszystkim w bezpieczny sposób będzie pracował nad składowymi instalacji elektrycznej. Instalacje elektryczne i wszelkie prace z nimi związane wykonuje dla mieszkańców elektryk Szczecin. I to jest zdecydowanie najbardziej odpowiedzialne zachowanie,jeśli troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych domowników.

Instalacje elektryczne - cennik

Instalacje elektryczne wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

Miasto Szczecin

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 06.09.2022 11:09 • firma z: Szczecin • Elektryk
Sprawdzenie pralki oraz naprawa dwóch gniazdek.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Elektryk Szczecin praca