wymiana gniazdek

Twoje gniazdko w domu lub mieszkaniu zaczyna się psuć? Wydobywa się z niego dźwięk, który jest Cię niepokoi? Po podłączeniu telewizora, komputera lub innego urządzenia zasilanego prądem, wybija korki? A może masz problem z wyłącznikiem? Gdy mowa o usterkach w instalacji elektrycznej nie rekomendujemy samodzielnej próby naprawy. Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników to zadanie, którym powinien zająć się wykwalifikowany elektryk z uprawnieniami. W Szczecinie to elektryk Szczecin świadczy usługę: montaż i wymiana gniazdek i wyłączników.

Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników - cennik

Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Pan Grzegorz okazał sie profesjonalista, także bardzo zadowolony jestem z jego pracy i w pełni polecam jego usługi w zakresie hydrauliki i elektryki. Oby więcej takich fachowców.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Elektryk Szczecin praca