Gorzów Wielkopolski – to warto wiedzieć

Gorzów Wielkopolski jest miastem w województwie lubuskim, leżącym 53 km od granicy z Niemcami. Miasto otrzymało prawa miejskie w 1257 roku. Liczba mieszkańców Gorzowa wynosi ponad 123 tysiące.

Gorzów Wielkopolski – to warto zobaczyć

Będąc w Gorzowie warto odwiedzić osiedle robotnicze Zamoście z lat 20. i 30. XX wieku, Nowe Miasto, kościół katedralny pw. Wniebowzięcia NMP z XIV wieku czy kościół Niepokalanego Poczęcia NMP. Na uwagę zasługuje również Pałac Biskupi, były gmach poczty, Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego oraz wiele kamienic i willi na terenie miasta. Oczywiście są to tylko wybrane zabytki, a Gorzów oferuje ich znacznie więcej!

Gorzów Wielkopolski – usługi usterka.pl

Poszukujesz fachowca do naprawy pralki lub sprawdzonego specjalisty do wykończenia wnętrz? U nas umówisz wizyty fachowców kilkunastu specjalizacji w zaledwie kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz online. Dodatkowo zapewniamy szybkie terminy realizacji, w przypadku pilnych napraw na ten sam dzień.

Gorzów Wielkopolski – obsługiwane lokalizacje

Obsługujemy wszystkie dzielnice Gorzowa – Baczyna-Santocko, Chróścik, Chwalęcice, Górczyn, Janice-Wawrów, Karnin, Małyszyn, Nowy Dwór i Piaski. Ponadto dojeżdżamy do klientów z pobliskich miejscowości.