Ostróda – to warto wiedzieć

Ostróda jest miastem w województwie warmińsko-mazurskim, położnym na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim. Przez miasto przepływa rzeka Drwęca, a dzięki kanałowemu szlakowi wodnemu Ostróda jest połączona z Elblągiem. Ostróda jest miastem jezior, największym z nich jest Jezioro Drwęckie, pozostałe to Smordy, Puzy, Perskie i Sajmino. Miasto otrzymało prawa miejskie w 1329 roku, a liczba mieszkańców wynosi ponad 33 tysiące.

Ostróda – to warto zobaczyć

Poza wspaniałym wypoczynkiem nad jeziorami, Ostróda ma do zaoferowania wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia. Na uwagę zasługuje przede wszystkim zamek krzyżacki, fragmenty murów obronnych z XV wieku, zespoły koszarowe, Wieża Bismarcka czy kamienice z XIX i początku XX wieku.

Ponadto na fanów architektury sakralnej czekają: kościół gotycki św. Dominika Savio, neogotycki kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, kościół ewangelicko-metodystyczny oraz kaplica baptystów.

Ostróda – usługi usterka.pl

Oferujemy wsparcie najlepszych fachowców w okolicy. Oferujemy między innymi usługi elektryczne, hydrauliczne, gazownicze, informatyczne, serwis klimatyzacji, bram oraz naprawę sprzętu AGD. Zajmujemy się także wykańczaniem wnętrz oraz ślusarstwem. Wizytę naszego fachowca umówisz bez konieczności dzwonienia, wystarczy, że wypełnisz nasz formularz online!

Ostróda – obsługiwane lokalizacje

Dojeżdżamy do klientów z całego miasta. Dodatkowo obsługujemy również pobliskie miejscowości. W tym wypadku doliczamy koszty dojazdu do ostatecznej ceny wizyty.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Cierzpięty
  • Ostrów
  • Fiugajny
  • Zajezierze