Sprawdzony Serwis AGD z miasta Oława

  Masz do wyprania rosnącą górę brudnych ubrań a Twoja pralka przestała pracować? Najprawdopodobniej nie musisz od razu decydować się na wymianę sprzętu na nowy. Serwis AGD Oława z ogromnym doświadczeniem w naprawie pralek i zmywarek, mamy praktykę w usuwaniu różnego rodzaju usterek, błędów i awarii sprzętu wszystkich dostępnych na polskim rynku producentów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów wszystkie konieczne posiadających uprawnienia i certyfikaty. Pracujemy wyłącznie przy użyciu profesjonalnego sprzętu, wykorzystując do napraw wysokiej klasy części zamienne. 

  Serwis AGD świadczący usługi w Oławie i okolicznych miejscowościach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD wszystkich dostępnych na rynku producentów. Naprawiamy pralki, zmywarki, piekarniki i płyty. Usuwamy wycieki ze sprzętu, wymieniamy zużyte części, sporządzamy pisemną ocenę sprzętu i naprawiamy przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczach.  Najbardziej innowacyjny i sprawdzony serwis AGD Oława – samodzielnie wybierasz termin online znając z góry jasno określony cennik. Możliwość płatności gotówką i kartą płatniczą.

  Serwis AGD - cennik

  Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

  Miasto Oława

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.